mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoEvent 2009

AutoEvent 2009

Już od 26 maja br. we Wrocławiu odbędzie się trzydniowa konferencja adresowana do polskiego przemysłu motoryzacyjnego AutoEvent 2009. Jest to już V edycja, skupiająca w jednym miejscu i czasie kilkuset przedstawicieli firm, organizacji branżowych i organów państwowych.

AutoEvent 2009
Podczas dwudniowej konferencji organizowanej przez Polska Izbę Motoryzacji eksperci z kraju i zagranicy omówią aktualne problemy, zachodzące zmiany oraz perspektywy dla polskiego rynku motoryzacyjnego. Przedstawione zostaną m.in. prognozy dotyczące rozwoju branży w Polsce i Europie, diagnoza stanu obecnego, zagadnienia dotyczące produkcji, strategii zakupowych, innowacji, rozwiązana techniczne i technologiczne. Odbędą się także panele dyskusyjne poświęcone Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej -  jednej z najprężniej rozwijających się stref w Polsce, w której  dominuje sektor motoryzacyjny oraz panel pt. „Od pomysłu do realizacji” - dotyczący nowych rozwiązań innowacyjnych- technologicznych – zarządczych.

Do udziału w tegorocznym wydarzeniu w charakterze prelegentów zaproszeni zostali, m.in.:
- producenci pojazdów (GM Manufacturing Poland, VW-Poznań, Volvo),
- poddostawcy (Bosch, TRW, Faurecia, Kirchhoff, Polytec Interior Polska, QAD, i inni),
- przedstawiciele organizacji europejskich,
- firmy współpracujące z przemysłem motoryzacyjnym (rozwiązania IT, zarządzanie jakością, human resources).


AutoEvent 2009 jest najważniejszą imprezą skierowaną do branży motoryzacyjnej w tej części Europy i tym samym doskonałym narzędziem efektywnej komunikacji z całym sektorem motoryzacyjnym.

Jak co roku podczas AE tak i w tym roku organizowane są „dni zakupowe”. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w bezpośrednich rozmowach z przedstawicielami działów zakupów m.in. takich koncernów jak Volkswagen, czy Ford.
Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Volvo Polska topowym pracodawcą

Volvo Polska topowym pracodawcą

Aktualności 2011-04-20

Projekt Automotive Silesia Region

Projekt Automotive Silesia Region

Aktualności 2011-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.