mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoMapa z adresami już 30% Polaków

AutoMapa z adresami już 30% Polaków

Pierwsza w tym roku aktualizacja AutoMapy, sześć nowych szczegółowych planów miast, zawiera już 657 tys. adresów w miastach, w których mieszka łącznie 30% Polaków.

Nowymi miastami są Bielsko-Biała, Częstochowa, Gorzów Wlkp., Opole, Płock i Radom. Plany tych miast wykonane na podstawie zdjęć lotniczych oraz zwiadu terenowego przedstawiają szczegółową siatkę ulic, informacje nawigacyjne o kierunku ruchu i zakazach skrętu, a nawet kształty poszczególnych budynków wraz z ich adresami.
 
"W tej chwili mamy już łącznie 38 miast opracowanych z pełną szczegółowością." - mówi Mirosław Bartos, przedstawiciel Geosystems Polska - "Mieszkańcy tych miast stanowią aż 30% ludności Polski. Co więcej, pod względem procentu dostępnych do nawigacji adresów poszczególnych budynków wyprzedziliśmy już część sąsiadów z Unii Europejskiej".
 
Oprócz 38 miast z dokładnymi adresami AutoMapa w wersji XL zawiera nazwy ulic w kolejnych 405 miastach. Łącznie pozwala ustalić dokładny adres lub nazwę ulicy w 443 miastach zamieszkanych przez 55% mieszkańców Polski. Sieć nawigacyjna AutoMapy obejmuje 451 tys. km dróg podzielonych na 9 kategorii, 42,3 tys. miejscowości, 24,5 tys. punktów użyteczności publicznej, 137 tys. km rzek, 20 tys. jezior, 94,5 tys. km2 lasów, 29,9 tys. km linii kolejowych. Podobnie jak w roku ubiegłym również w tym roku ukażą się co najmniej 3 aktualizacje wszystkich wydanych map oraz kolejne szczegółowe plany miast.
 
System nawigacji satelitarnej AutoMapa® jest wspólnym produktem firm Aqurat sp. z o.o. i Geosystems Polska sp. z o.o. Oferowany w postaci szczegółowych Planów Miast, mapy Polska 50k lub zestawu Polska XL pozwala na głosową i wizualną nawigację na drogach całej Polski. Każdy z nowych planów miast dostępny jest w identycznej cenie jak poprzednie plany tj. 129 zł netto. Użytkownicy AutoMapy w wersji Polska XL mogą pobrać wszystkie nowe mapy bez dodatkowych opłat. Sugerowana cena pełnego zestawu map Polska XL to 778 zł netto.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.