mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoSlovakia 2006

AutoSlovakia 2006

16 maja 2006 r. po raz trzeci odbędzie się w Bratysławie konferencja AutoSlovakia. W ciągu kilku ostatnich lat, dzięki poważnym inwestycjom (VW Slovakia, KIA Motors Slovakia, PSA Trnava, GETRAG Ford). Słowacja stała się poważnym "graczem" w europejskim przemyśle motoryzacyjnym.

Na konferencji AutoSlovakia 2006 prelegenci przedstawią najnowsze informacje zebrane podczas realizacji wszystkich dużych przedsięwzięć na Słowacji. Po raz pierwszy w historii konferencji AutoSlovakia prezes i dyrektor naczelny KIA Motors Slovakia, In-Kyu Bae, przedstawi strategię i wizję tej, jak również bieżące plany produkcyjne.
 
Ponadto prelegentami będą m.in.:

  • Thomas Schmall, prezes zarządu VW SLOVAKIA
  • Alain Baldeyrou, dyrektor zarządzający PSA Trnava.
  • Gerd Schlaich, dyrektor ds. strategii i obsługi z Działu Zaopatrzenia Mercedes-Benz Passenger Cars w koncernie DAIMLERCHRYSLER, oraz Martin Hofmann, dyrektor wykonawczy Działu Zaopatrzenia Grupowego koncernu VOLKSWAGEN
  • Martin Schüler, dyrektor naczelny HBPO, przedstawi wizję rozwoju działalności gospodarczej na Słowacji oraz ekspansji do innych regionów.
  • Kersten Janik z BOSCH CZECH REPUBLIC

15 maja, w przeddzień konferencji odbędzie się interaktywne seminarium podczas, którego będzie można poznać sposoby nawiązywania kontaktów handlowych i prowadzenia interesów z firmami koreańskimi.
 
Natomiast 17 maja będzie można wziąć udział w wizycie VW Slovakia, spotkać się z kierownictwem i dokładniej poznać czynniki, które zadecydowały o sukcesie tego przedsiębiorstwa. Kluczowi menedżerowie VW Slovakia umożliwią poznanie wykorzystywanych procesów produkcyjnych.
 
Polska Izba Motoryzacji jest partnerem organizatora, firmy WBR. Wszelkich dodatkowych informacji udziela organizator WBR (tel. +44(0)20-7368-9465, e-mail autoslovakia@wbr.co.uk) Można również zarejestrować się przez Internet na stronie: www.autoslovakia2006.com


Tematy w artykule: wydarzenia

Podobne wiadomości:

Dębica odpowiedzialna społecznie

Dębica odpowiedzialna społecznie

Aktualności 2011-11-22

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Autoevent 2011 – VII konferencja przemysłu...

Aktualności 2011-06-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando