mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > AutoVIP Opera: samochodowe dzieła sztuki

AutoVIP Opera: samochodowe dzieła sztuki

Na tydzień przed tym niecodziennym wydarzeniem, w warszawskim hotelu Bristol odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiono najważniejsze szczegóły imprezy w pełni poświęconej samochodom luksusowym.

AutoVIP Opera: samochodowe dzieła sztuki

Wieczorem zaproszeni goście wezmą udział w wydarzeniu bez precedensu. Wokół przeszklonych ścian gigantycznej Hali Obrad III Szczytu Rady Europy, w świetle reflektorów, przy doskonałej muzyce klasycznej, kolejno odsłaniane będą samochody – prawdziwe dzieła sztuki.

AutoVIP Opera zgromadzi w jednym miejscu takie samochody jak Aston Martin, Jaguar, Cadillac, McLaren Mercedes SLR, BMW, Maybach czy specjalnie sprowadzone na tę okoliczność Rolls-Royce’y. Będą też prawdziwe unikaty, jak produkowany ręcznie polski Leopard. Lista aut jest znacznie dłuższa.

W trakcie wieczoru odbędzie się także licytacja dzieł sztuki motoryzacyjnej oraz prac plastycznych dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Dochód z aukcji zasili konto Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Nie zabraknie także konkursów z wyjątkowymi, luksusowymi nagrodami.

Wydarzenie odbędzie się dzięki sponsorom, którymi są Diners Club Polska oraz ING Car Lease i ING Lease. Organizatorem wieczoru jest magazyn AutoVIP, zaś motoryzacyjno-operowy spektakl poprowadzi Włodzimierz Zientarski, redaktor naczelny magazynu AutoVIP. Towarzyszyć mu będzie Maciej Zientarski, opowiadający z pasją o takich sportowych cudach, jak Corvette C6 czy Porsche 911. mojeauto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


Poniżej lista samochodów, które będzie można podziwiać podczas imprezy:

Alfa Romeo 159
Aston Martin DB 9
Audi A8
BMW serii 7
BMW serii 6
MINI Cooper S
Cadillac XLR
Cadillac STS
Corvette C6
Chrysler 300 C
Jaguar Concept 8 XJ
Lancia Thesis
Leopard
Maybach
McLaren Mercedes SLR
Mercedes CLS
Volvo XC90
Volvo XC70
Volvo S60
Porche 911
Rolls-Royce Phantom
Saab 9-3 Aero Kabriolet

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.