mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Galeria w Gorzowie

Auto Galeria w Gorzowie

Już w 2006 roku na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej SSE produkcję rozpocznie firma Auto Galeria Sp. z o.o. Dzięki inwestycji w Gorzowie powstanie nowoczesny zakład produkcyjno-serwisowy w którym wytwarzane będą samochody specjalne na podbudowie Forda.

8 listopada, na placu budowy fabryki Auto - Galeria uroczyście wmurowano akt erekcyjny budowy nowego zakładu. Auto Galeria dostała zezwolenie na inwestowanie w podstrefie gorzowskiej KSSSE w lutym, a właściciele zaplanowali rozpoczęcie produkcji za kilka miesięcy, na 2006 rok.

Auto - Galeria będzie produkować samochody specjalne - np. karetki czy samochody do przewozu żywności łatwo psującej się. Będą to auta na podbudowie Forda. Docelowo spółka chce zatrudnić kilkadziesiąt osób i produkować 700 aut rocznie. Inwestor jest także właścicielem firmy Bemo Motors - dealera tej marki zlokalizowanej w Poznaniu, Szczecinie i Koszalinie.

W Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej działają już 23 zakłady, w które zainwestowano około 1 mld zł. Spółka zarządzająca K-S SSE wydała dotychczas blisko 100 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej.

Przeczytaj także:

Nowe inwestycje w K-S SSE (2005-10-27)

Nowe kontrakty Groclinu (2005-10-12)


Podobne wiadomości:

Nowe kontrakty Groclinu

Nowe kontrakty Groclinu

Aktualności 2005-10-12

Nowe inwestycje w K-SSSE

Nowe inwestycje w K-SSSE

Aktualności 2005-10-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.