mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Małysza już w drodze na Dakar

Auto Małysza już w drodze na Dakar

"Do zobaczenia w Argentynie" - to chyba najczęstsze słowa jakie padały w ciągu dwóch ostatnich dni we francuskim porcie. RMF Caroline Team oraz pozostałe europejskie dakarowe załogi w La Havre przechodziły wstępne badania, montaż urządzeń pomiarowych i sygnalizatorów bezpieczeństwa.

Auto Małysza już w drodze na Dakar
Po dotarciu na miejsce każdy z zawodników otrzymywał specjalną kartę, na której musiał zgromadzić odpowiednią ilość pieczątek. Po zapełnieniu "książeczki", naklejeniu numerów, kilku pomiarach, zaplombowaniu samochodów, zamocowaniu motocykli i quadów w kontenerach startowych pojazdy uczestników Dakaru wędrowały na olbrzymi portowy plac, przy którym cumował prom. To on zabierze je w długą podróż do Argentyny.


"Jesteśmy już po badaniach, uzbrojeniu quadów w potrzebne i wymagane urządzenia. To był już ostatni krok jeśli chodzi o przygotowanie maszyn do Dakaru. Kolejny raz zobaczymy je w ostatnich dniach grudnia w Argentynie" - tłumaczy Maciek Albinowski z RMF Caroline Team.

W Dakarze 2012 załogi RMF Caroline Team wystartują z następującymi numerami: 253 Łukasz ŁASKAWIEC, 273 Maciej ALBINOWSKI, 372 Adam MAŁYSZ/Rafał MARTON, 399 Albert GRYSZCZUK/Michał KRAWCZYK. Oprócz quadów i samochodów w barwach RMF Caroline Team na bezdrożach Argentyny, Chile i Peru zobaczymy pojazdy serwisowe, szybkiego wsparcia i ciężarówki.

"Sprzęt nadany na prom. Zdążyliśmy ze wszystkim. Walczyliśmy i udało się. Jeśli chodzi o pojazdy zrobiliśmy już wszystko. Teraz trzeba czekać do Dakaru. Zawodników RMF Caroline Team czeka w najbliższych dniach pustynny trening w Zjednoczonych Emiratach Arabskich" - powiedział Albert Gryszczuk.
Tematy w artykule: Rajd Dakar 2012 Adam Małysz

Podobne wiadomości:

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Aktualności 2014-09-22

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.