mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Małysza już w drodze na Dakar

Auto Małysza już w drodze na Dakar

"Do zobaczenia w Argentynie" - to chyba najczęstsze słowa jakie padały w ciągu dwóch ostatnich dni we francuskim porcie. RMF Caroline Team oraz pozostałe europejskie dakarowe załogi w La Havre przechodziły wstępne badania, montaż urządzeń pomiarowych i sygnalizatorów bezpieczeństwa.

Auto Małysza już w drodze na Dakar
Po dotarciu na miejsce każdy z zawodników otrzymywał specjalną kartę, na której musiał zgromadzić odpowiednią ilość pieczątek. Po zapełnieniu "książeczki", naklejeniu numerów, kilku pomiarach, zaplombowaniu samochodów, zamocowaniu motocykli i quadów w kontenerach startowych pojazdy uczestników Dakaru wędrowały na olbrzymi portowy plac, przy którym cumował prom. To on zabierze je w długą podróż do Argentyny.


"Jesteśmy już po badaniach, uzbrojeniu quadów w potrzebne i wymagane urządzenia. To był już ostatni krok jeśli chodzi o przygotowanie maszyn do Dakaru. Kolejny raz zobaczymy je w ostatnich dniach grudnia w Argentynie" - tłumaczy Maciek Albinowski z RMF Caroline Team.

W Dakarze 2012 załogi RMF Caroline Team wystartują z następującymi numerami: 253 Łukasz ŁASKAWIEC, 273 Maciej ALBINOWSKI, 372 Adam MAŁYSZ/Rafał MARTON, 399 Albert GRYSZCZUK/Michał KRAWCZYK. Oprócz quadów i samochodów w barwach RMF Caroline Team na bezdrożach Argentyny, Chile i Peru zobaczymy pojazdy serwisowe, szybkiego wsparcia i ciężarówki.

"Sprzęt nadany na prom. Zdążyliśmy ze wszystkim. Walczyliśmy i udało się. Jeśli chodzi o pojazdy zrobiliśmy już wszystko. Teraz trzeba czekać do Dakaru. Zawodników RMF Caroline Team czeka w najbliższych dniach pustynny trening w Zjednoczonych Emiratach Arabskich" - powiedział Albert Gryszczuk.
Tematy w artykule: Rajd Dakar 2012 Adam Małysz

Podobne wiadomości:

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

Aktualności 2015-03-16

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie...

Aktualności 2014-09-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.