mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto Moto Show odbędzie się

Auto Moto Show odbędzie się

Kryzys motoryzacyjny, który dotyka nawet te największe międzynarodowe wystawy samochodowe, nie wpłynął na tegoroczną edycję wystawy Auto Motor Show, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca. Zmieniło się tylko miejsce targów - z Katowic na Sosnowiec.

Auto Moto Show odbędzie się
Największe w Polsce targi samochodowe, które od kilku lat przyciągają tysiące polskich pasjonatów motoryzacji do Spodka w Katowicach, tym razem odbędą się w nowym centrum wystawienniczym Expo Silesia zlokalizowanym w Sosnowcu. Zmiana miejsca wystawy związana jest z remontem katowickiego Spodka, który potrwa do jesieni, a także, a może przede wszystkim, z oddaniem do użytku nowego obiektu wystawienniczego w Sosnowcu. Nowe hale wystawowe w Sosnowcu oferują ponad 13,5 hektarów powierzchni (docelow 17 ha), bardzo dobrą komunikację (bliskość lotniska, autostrady i dróg szybkiego ruchu) oraz nowoczesne pawilony wystawiennicze.

Organizator wystawy firma SENS zapowiada, że podczas tegorocznej edycji nie zabraknie ważnych premier na naszym rynku. Iberia Motor Company zapowiedziała pierwszą prezentację modelu Seat Exeo, Honda pokaże również po raz pierwszy hybrydowy Insight, a niespodziankę zapowiada Skoda. Nie zabraknie na Auto Moto Show super sportowych samochodów, prezentowanych podobnie jak w ubiegłym roku przez Leszka Kuzaja (Ferrari, Lamborghini, Bentley, Maserati).

Pierwszy dzień targowy odbędzie się pod hasłem Eko-Moto. Podczas tego dnia odbędzie się szereg konferencji, wykładów i paneli dyskusyjnych poświęconych tematowi ekologii w motoryzacji. Swój udział zapowiedzieli już przedstawiciele rządu, importerów i producentów samochodów oraz firm paliwowych.

Podczas drugiego dnia wystawy, który odbędzie się pod hasłem "Jak walczyć z kryzysem w motoryzacji", odbędą się różne prezentacje targowe, rozmowy biznesowe i spotkania klientów z wystawcami. Planowany jest też panel dyskusyjny o kryzysie w branży i o sposobach jego rozwiązania.

I wreszcie trzeci dzień targów, którego tematem przewodnim będzie Tuning i sport, to tradycyjny dzień tuningowego zlotu, spotkań z zawodnikami wyścigowymi i rajdowymi, a także szerek zabaw, konkursów i pokazów dla publiczności.

Program targów Auto Moto Show:
19.06 piątek 10.00 - 19.00
20.06 sobota 09.00 - 19.00
21.06 niedziela 09.00 - 18.00
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne

Podobne wiadomości:

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Aktualności 2014-03-29

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Aktualności 2014-03-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando