mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Auto dla twardziela i króliczki Playboya

Auto dla twardziela i króliczki Playboya

Chevrolet Camaro wjechał w ubiegłym roku na europejski rynek i od razu spotkał się z niezwykle żywiołowym przyjęciem. Jednym z dowodów tego uwielbienia był przyznany tytuł "auta dla twardziela". A w nagrodę niezwykła sesja, z niezwykłymi modelkami...

Auto dla twardziela i króliczki Playboya
W lutowym wydaniu magazynu Playboy ogłoszono wyniki konkursu Samochód Roku Playboya 2012, w którym jury złożone ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych przyznało Chevroletowi Camaro tytuł "Auta dla twardziela".

W uzasadnieniu werdyktu wspomniano o "amerykańskim śnie, o niezwykle udanym wskrzeszeniu legendy, o mięśniach, które z dumą można prężyć za naprawdę konkurencyjną cenę", doceniono również to, co jest w Camaro szczególnie wyjątkowe – niepowtarzalny dźwięk, jaki wydaje z siebie widlasta ósemka.

Zdobywca tytułu "Auto dla twardziela" był także gwiazdą gali Fotoerotica 2011. Po raz pierwszy w historii organizowanej już od 11 lat gali, podczas której ogłoszono wyniki konkursu promującego młode talenty fotograficzne, odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa na żywo z legendarnym Chevroletem Camaro. Sesję z udziałem jedynego dostępnego w sprzedaży w Polsce muscle cara oraz modelek Playboya wykonał m.in. laureat pierwszego miejsca, Jacek Grobelny.

W naszym kraju Camaro oferowane jest w najwyższej wersji wyposażenia, z doskonałym silnikiem V8 o pojemności 6.2 l i mocy 405 KM, w przypadku auta z automatyczną skrzynią biegów, lub mocy 432 KM w przypadku samochodu z manualną sześciostopniową skrzynią. Dostępne są 2 wersje nadwoziowe – Coupe oraz Convertible. 

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Aktualności 2015-08-17

Znamy finalistów COTY 2012

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~fun88 2012-03-01

Z toporkiem w plecach czy w czaszce?

~pawian 2012-02-29

nie tak dawno autem dla twardziela był Jeep Wrangler z miękkim dachem i toporkiem

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando