mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autobusy hybrydowe Volvo odnoszą sukcesy

Autobusy hybrydowe Volvo odnoszą sukcesy

Do tej pory Volvo sprzedało ponad 800 autobusów hybrydowych na całym świecie. Duże zainteresowanie  wzbudziła najnowsza, wysoce ekonomiczna wersja Volvo 7900 Hybrid. Tej jesieni zostanie zaprezentowanych kilka nowych produktów, które zapewnią jeszcze większą wydajność. Sukces komercyjny wynika z bardzo dużej energooszczędności oraz proekologicznych właściwości, jak również wysokiej niezawodności.

Autobusy hybrydowe Volvo odnoszą sukcesy
Tej jesieni Volvo wprowadzi kilka nowych produktów, które pomogą klientom jeszcze bardziej obniżyć rachunki za paliwo. W 2013 roku zostanie wprowadzony na rynek autobus przegubowy Volvo 7900 Hybrid. Model ten istotnie wzmocni ofertę produktową. Ten nowy 18-metrowy autobus zapewni oszczędność paliwa porównywalną z oszczędnością uzyskiwaną przez Volvo 7900 Hybrid i będzie w stanie przewieźć co najmniej 150 pasażerów. Oznacza to, iż przewoźnicy będą mogli jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa i emisję przypadającą na jednego pasażera.

 - Technologia hybrydowa ma nie tylko się przyjąć - ma się dalej rozwijać. Ponieważ coraz więcej klientów przekonuje się do naszej technologii, spodziewamy się jeszcze większego popytu. Hybrydy i pojazdy w pełni elektryczne będą stanowić coraz większą część naszej oferty w przyszłości - mówi Edward Jobson.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.