mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autopart zbiera wyróznienia

Autopart zbiera wyróznienia

Firma AUTOPART S.A. znalazła się na 8 pozycji w rankingu magazynu ekonomicznego POLISH MARKET.  Lista zawiera 400 małych i średnich przedsiębiorstw z całego kraju zatrudniających do 250 pracowników oraz ogólnej sprzedaży nie większej niż 50 mln EURO. Finaliści pierwszej dziesiątki osiągnęli w roku 2010 obroty powyżej 177 mln złotych. Ponadto produkt firmy - akumulatory GALAXY Hybrid zostały wyróżnione podczas uroczystej gali XXII edycji konkursu Medal Europejski organizowanego przez Business Centre Club w Warszawie.

Autopart zbiera wyróznienia
Medal Europejski jest niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej.  Medalem wyróżnione są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej- Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Business Centre Club. Medal Europejski przyznawany jest od 11 lat a nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy, mieć dokładne licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Aktualności 2015-12-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.