mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autopart zbiera wyróznienia

Autopart zbiera wyróznienia

Firma AUTOPART S.A. znalazła się na 8 pozycji w rankingu magazynu ekonomicznego POLISH MARKET.  Lista zawiera 400 małych i średnich przedsiębiorstw z całego kraju zatrudniających do 250 pracowników oraz ogólnej sprzedaży nie większej niż 50 mln EURO. Finaliści pierwszej dziesiątki osiągnęli w roku 2010 obroty powyżej 177 mln złotych. Ponadto produkt firmy - akumulatory GALAXY Hybrid zostały wyróżnione podczas uroczystej gali XXII edycji konkursu Medal Europejski organizowanego przez Business Centre Club w Warszawie.

Autopart zbiera wyróznienia
Medal Europejski jest niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej.  Medalem wyróżnione są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej- Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Business Centre Club. Medal Europejski przyznawany jest od 11 lat a nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy, mieć dokładne licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Podobne wiadomości:

Zadbaj o akumulator także latem

Zadbaj o akumulator także latem

Serwis auta 2016-05-12

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Rozładowany akumulator. Jak o niego zadbać?

Serwis auta 2016-01-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.