mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autopart zbiera wyróznienia

Autopart zbiera wyróznienia

Firma AUTOPART S.A. znalazła się na 8 pozycji w rankingu magazynu ekonomicznego POLISH MARKET.  Lista zawiera 400 małych i średnich przedsiębiorstw z całego kraju zatrudniających do 250 pracowników oraz ogólnej sprzedaży nie większej niż 50 mln EURO. Finaliści pierwszej dziesiątki osiągnęli w roku 2010 obroty powyżej 177 mln złotych. Ponadto produkt firmy - akumulatory GALAXY Hybrid zostały wyróżnione podczas uroczystej gali XXII edycji konkursu Medal Europejski organizowanego przez Business Centre Club w Warszawie.

Autopart zbiera wyróznienia
Medal Europejski jest niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej.  Medalem wyróżnione są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej- Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Business Centre Club. Medal Europejski przyznawany jest od 11 lat a nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy, mieć dokładne licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Podobne wiadomości:

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Mazda MX-5 Japońskim Samochodem Roku

Aktualności 2015-12-08

Zadbaj o akumulator także latem

Zadbaj o akumulator także latem

Serwis auta 2016-05-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.