mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autorobot - gliwicki lew

Autorobot - gliwicki lew

Autorobot Strefa to firma o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej. Powstała w 1998 roku jako spółka z zagranicznym kapitałem w Gliwicach, na terenie Katowickiej SSE Od pierwszych dni inwestycji w strefie firma wciąż się rozwija. Obecnie na 10 tys. m2 powierzchni użytkowej pracuje blisko 180 osób.

Autorobot - gliwicki lew

Podstawową działalnością spółki Autorobot Strefa jest projektowanie oraz wykonywanie linii technologicznych i robotów dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Biuro projektowe powstałe w 2003 roku dysponuje nowoczesnym sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.  

Spółka posiada także nowoczesny, stale odnawiany park maszynowy - blisko 8 tys. m2 zajmuje nawowa hala produkcyjna. Każda z naw wyposażona jest w suwnicę. Niedawno zakończyły się prace nad rozbudową zakładu. Do istniejącej hali zostały dobudowane dwie nawy, które powiększyły aż o 1/3 powierzchni, czyli o 3 tys. m2.  

Firma realizowała projekty m.in. dla takich potentatów rynku motoryzacyjnego jak Fiat, Mercedes, VW, Peugeot, Opel czy BMW. Aktualnie zajmuje się projektowaniem linii do zgrzewania karoserii samochodowych.  

Spółka Autorobot Strefa została uhonorowana ostatnio nagrodą Lew Biznesu. Nagroda wręczana przez prezydenta Gliwic wyraża uznanie dla tych którzy, działając na terenie Gliwic, dali dowód, że nawet w warunkach twardej konkurencji potrafią osiągać sukcesy.

Przeczytaj także:

Kontrakty w branży motoryzacyjnej obrodziły (2005-07-22)

Projekt Zafira (2005-09-21)

Nowe inwestycje w KSSE (2005-11-18)


Podobne wiadomości:

Nowe inwestycje w KSSE

Nowe inwestycje w KSSE

Aktualności 2005-11-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando