mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Autosany czekają na Rzeszów

Autosany czekają na Rzeszów

Kolejne nowoczesne, pomarańczowo-srebrne autobusy SANCITY 10LF czekają na odbiór przez miasto Rzeszów. Produkcja jest wynikiem realizacji kontraktu zawartego z Zarządem Transportu Miejskiego w Rzeszowie na dostawę 20 sztuk autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej. Pierwsze 8 sztuk już przewozi pasażerów przemierzając ulice stolicy Podkarpacia.

Autosany czekają na Rzeszów
- AUTOSAN poważnie potraktował prośby zgłaszane przez Rzeszów i kolejne 12 autobusów przygotował do odbioru wcześniej niż to wynika z warunków zapisanych w kontrakcie. Wydawało się, iż obydwu stronom zależy, aby Rzeszowianie jak najszybciej mogli korzystać z komfortowych, ekologicznych, wyposażonych we wszelkie udogodnienia pojazdów. Autobusy posiadają np. klimatyzowane wnętrza, co nie jest bez znaczenia przy rozpoczynających się obecnie upałach. Tym trudniej nam zrozumieć, dlaczego AUTOSAN nie może ich dostarczyć wcześniej. Stan taki dodatkowo spowodował komplikacje finansowe dla naszej fabryki. Zamrożone środki blokują naszą płynność finansową, a to z kolei prowadzi do powstawania trudności w bieżącym, normalnym funkcjonowaniu firmy. Wyprodukowanie 12 sztuk autobusów wymaga naprawdę sporych nakładów od każdego producenta. W ubiegłym roku mieliśmy pewne problemy z terminowością dostaw naszych produktów. Tym razem sytuacja jest odwrotna: staramy się przyśpieszać terminy ich produkcji oraz dostaw do naszych Odbiorców, a mimo to napotykamy na niespodziewane trudności. Autobusy stoją i czekają – gotowe do wyjazdu na ulice i świadczenia usług do jakich są przeznaczone, wykonane z największą starannością i dużym zaangażowaniem przez naszych pracowników. Żal patrzeć mając świadomość, że już teraz mogłyby dobrze służyć mieszkańcom Rzeszowa, poprawić ich komfort podróżowania, a my moglibyśmy stabilnie realizować posiadane zamówienia - informują przedstwiciele Autosanu.
Tematy w artykule: produkcja autobusow

Podobne wiadomości:

Wrocławskie Volvo dostarczy 276 autobusów do Szwecji

Wrocławskie Volvo dostarczy 276 autobusów do...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-26

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z homologacją

Ursus Ekovolt - polski autobus elektryczny z...

Aktualności 2015-04-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Arteon zastąpi Phaetona i CC
Volkswagen Arteon zastąpi Phaetona i CC
Na kilkanaście dni przed Genewą Volkswagen zaprezentował swój najnowszy model – Arteon. Przed tym autem stoi bardzo ambitne zadanie - będzie musiał zastąpić dwa modele. Mamy pierwsze zdjęcia tego modelu.
Odgadnij model Odgadnij model