Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Avis w Łodzi

Avis w Łodzi

Firma Avis pod koniec października otworzyła nowy oddział wynajmu samochodów w Łodzi, który ma ułatwić korzystanie z usług "rent a car" na terenie kraju.

Siedziba nowego oddziału mieści się na terenie Portu Lotniczego Lublinek.

"Podjęcie takiej decyzji związane było przede wszystkich z wystąpieniem licznych inwestycji na terenie Łodzi oraz ciągłym napływem kapitału zagranicznego do tego rejonu Polski. Nowe połączenia lotnicze Cimber Air i biuro wynajmu samochodów Avis sprawią, że Łódź będzie widoczna w światowych systemach rezerwacyjnych." – powiedział Radosław Lesiak,  Wiceprezes Avis Polska

Avis jest jedną z największych firm wynajmujących samochody na świecie. Ma ponad 5.000 biur w 172 krajach. W Polsce jest 22 biur: w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, a teraz także w Łodzi usytuowanych na lotniskach i w centrum miast.

Firma oferuje bardzo bogatą gamę usług: krótko- i długoterminowych, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. A także m.in. wynajem aut z kierowcą, modele we wszystkich segmentach. W Polsce flota firma to 600 samochodów począwszy od małych (Opel Corsa) poprzez średnią klasę (Ford Mondeo, Opel Vectra), a skończywszy na komfortowych modelach  limuzyn (Volvo).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce
Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił cennik nowego SUV-a, czyli modelu 3008. Auto na rynku nad Wisłą będzie dostępne w czterech wersjach wyposażenia.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj