mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Awarie w modelach Renault

Awarie w modelach Renault

Renault Polska powiadomiło o wadach produkcyjnch w modelach Grand Modus i Laguna III. Łącznie akcja naprawcza dotyczy 3895 samochodów.

Awarie w modelach Renault
W samochodach Renault Grand Modus wyprodukowanych od początku produkcji modelu do 24 sierpnia 2009 r., istnieje ryzyko zablokowania tylnej kanapy. Wystąpienie usterki może być szczególnie groźne w przypadku zderzenia, gdyż pasażerowie znajdujący się na tylnej kanapie mogę nie być odpowiednio chronieni.
Przedsiębiorca informuje właścicieli ww. samochodu o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na koszt przedsiębiorcy zostanie zamontowana dodatkowa blokada metalowa do stelaża siedziska tylnej kanapy wraz z opaską zaciskową na dźwigni sterującej przesuwaniem kanapy oraz zostanie przeprowadzona próba funkcjonalna.

Z kolei w modelu Renault Laguna III, wyprodukowanych od początku produkcji modelu do 24 sierpnia 2009 r., istnieje ryzyko wystąpienia uszkodzenia napinacza biodrowego pasa bezpieczeństwa fotela kierowcy w miejscu mocowania klamry, gdy fotel ustawiony jest w dolnym położeniu. Na rynku polskim sprzedano łącznie 3547 egzemplarzy tego modelu.

Podobne wiadomości:

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

~chychak 2010-05-06

a miała Laguna być wzorem pod względem niezawodności, a tu się już zaczyna

~RENeu 2010-05-05

wymiana napinacza ma potrwać max 2h wiec jest spoko, a jak dotąd żadnej awarii, mogę powiedzieć że jeździłem 1, 2 i teraz 3 i jest ok!!! Aż strach pomyśleć co by było jakby kupić Toyotke PS jak auta tylko Renault jak wino tylko Francuskie jak komedie z autami w roli głównej tylko francuskie , jak dziewczyny to tylko Polki Pozdrawiam RENeu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?