mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Awaryjna pompa hamulcowa w cee'dach

Awaryjna pompa hamulcowa w cee'dach

Awaria pompy hamulcowej może być przyczyną słabszej siły hamowania w niektórych egzemplarzach modelu Kia cee'd. Właściciele aut zostaną w związku z tym zaproszeni do serwisów.

Awaryjna pompa hamulcowa w cee'dach
Kia Motors Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Kia cee’d (ED), wyposażonych w system ESP i wyprodukowanych na Słowacji od 1 kwietnia 2008 do 30 marca 2009 r., może dojść do awarii jednej z sekcji pompy hamulcowej, co skutkować może osłabieniem siły hamowania. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 1.751 egzemplarzy tego modelu.

Przedsiębiorca poinformował UOKiK, że posiadacze pojazdów objętych kampanią, zostaną listownie powiadomieni o stwierdzonym zagrożeniu oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów, gdzie zostaną dokonane niezbędne naprawy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia cee'd
Kia cee'd
Cena podstawowa już od: 56 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Australian Open w wersji Kia Soul

auto motor i sport 0000-00-00

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Aktualności 2017-02-02

Komentuj:

~NOWY MODEL CEE'DA 2010-12-20

NOWY MODEL KIA CEE'D TO SUPER SAMOCHÓD ZROBIŁEM NIM 85TYŚ. KM I MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE TE NOWINKI I NOWE ROZWIĄZANIA PRZEGANIAJĄ NIEMCÓW ITD... JA MAM WERSJĘ NA FULL WYPASIE Z NIEMIEC I DALEJ BĘDĘ SZALAŁ TYM AUTKIEM.

~WIT 2010-10-16

Kiła straszna, ludzie kupują Cee'dy, Sportage, Sorento i myślą że mają samochody :D

~jarko 2010-08-04

Do olo.A tyjakim szrotem jeździsz?niemieckim?Pewnie przywiozłeś go sobie na lawecie

~olo 2010-07-14

trzeba być jeleniem żeby kupić koreański szrot, a kiła to już jest megaszrot

~arD 2010-06-23

Ten samochód kosztuje conajmniej 40 tys. zł. To jest około 16 średnich pensji Polaka, 16 pensji netto za koreańskie auto! A ile lat trzeba pracować żeby odłożyć 40 tys. zł ?? Później się dziwią że jest kryzys w branży motoryzacyjnej. Takie są zarobki w kraju gdzie rządzi komunistyczna Platforma Obłudy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.