mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Aż sześć modeli BMW do serwisu

Aż sześć modeli BMW do serwisu

Właściciele aż sześciu modeli bawarskiej marki - serii 1, serii 5, X3, X5, X6 oraz topowej serii 7 - z powodu możliwego szybkiego rozładowania akumulatora będą musieli udać się do serwisów BMW.

Aż sześć modeli BMW do serwisu
Przedsiębiorca BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki BMW mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli BMW seria 1, BMW seria 5 (model poprzedni produkowany w latach 2003 - 2010), BMW X3, BMW X5, BMW X6 i BMW seria 7 (nowy model produkowany od roku 2008) z silnikami diesla, wyprodukowanych w Niemczech w okresie od 20.08.2008 do 12.06.2009, wilgoć dostająca się do podgrzewacza obudowy filtra paliwa może doprowadzić do szybkiego rozładowania akumulatora i braku możliwości rozruchu. BMW nie wyklucza pojedynczych wypadków zwarcia podgrzewacza, a w konsekwencji jego zapalenia się, zarówno podczas jazdy, jak i na postoju, gdy silnik nie jest uruchomiony.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 999 samochodów marki BMW.

Przedsiębiorca poinformował pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu usunięcia ewentualnej usterki. Pozostali właściciele samochodów marki BMW, objętych przedmiotową kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego niemieckiej marki.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

BMW Seria 1
BMW Seria 1
Cena podstawowa już od: 94 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
BMW Seria 5
BMW Seria 5
Cena podstawowa już od: 209 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
BMW X1
BMW X1
Cena podstawowa już od: 130 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
BMW X3
BMW X3
Cena podstawowa już od: 165 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
BMW X5
BMW X5
Cena podstawowa już od: 259 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
BMW X6
BMW X6
Cena podstawowa już od: 335 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

BMW Concept 8 – luksusowa wizja coupe

BMW Concept 8 – luksusowa wizja coupe

Samochody luksusowe 2017-05-26

Już jutro rusza we Włoszech prestiżowa wystawa Villa d`Este. To właśnie tam zadebiutuje najnowszy projekt bawarskiego producenta. Koncepcyjny model nawiązuje do legendarnej „ósemki”. Czy w końcu doczekamy się następcy?

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

Premiery 2017-01-17

Komentuj:

~jkl 2011-12-15

no nieźłe :) ale w sumie, to auta wszystkich marek się psują niezależnie czy popularne, czy premium czy egzotyki.

~Vi 2011-09-14

Po Lexusie (kilka wpadek w ostatnich latach), Volvo (zdaje się 2-3 akcje serwisowe), Audi (2-3 wpadki) i Jaguarze (akcja serwisowa chyba rok temu) przyszła pora na BMW :). No cóż auta marek prestiżowych /premium/ też odwiedzają serwisy... Troche obciach, bo ceny są wyższe, ale z drugiej strony technicznie są te pojazdy bardzo zaawansowane, a więc zawsze bedą się pojawiać awarie. I tak Lexusy częściej się psują niż Toyoty :), podobnie Audi vs VW :). Normalna rzecz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie
„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie
W Konstantynowie Łódzkim powołano do życia stowarzyszenie „Tak dla S14”, którego zadaniem będzie wspieranie inwestycji w ramach drogi ekspresowej, która będzie tzw. zachodnią obwodnicą Łodzi.