mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW-Pit Lane Park w Warszawie

BMW-Pit Lane Park w Warszawie

BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park, czyli miasteczko Formuły 1, nareszcie przyjedzie do Polski! Od 17 do 19 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo, będzie można zobaczyć bolidy F1 oraz spotkać członków BMW Sauber F1 Team, w tym Roberta Kubicę.

BMW-Pit Lane Park w Warszawie

Po ogromnym sukcesie, jakim ten nowoczesny park rozrywki cieszył się podczas światowego turnee, fani Formuły1 będą mieli okazję powitać go również w Warszawie. „Formuła 1 na wyciągnięcie ręki” – tak brzmi motto tego wielkiego przedsięwzięcia. Tylko tutaj publiczność będzie mogła zobaczyć kierowców, samochody, elementy techniczne bolidów jeżdżących w zespole BMW Sauber F1 oraz 14 fascynująco zrekonstruowanych garaży pit lane’u.

Będzie można spróbować swoich sił w zmienianiu opon w bolidzie, dotknąć poszczególnych komponentów pojazdu, zobaczyć, jak przebiega proces tankowania, a także odwiedzić boks zespołu BMW Sauber F1. W strefie „F1 Insider” przy 18 stanowiskach firmy Intel wyposażonych w specjalne laptopy i ekrany dotykowe, goście będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Formuły 1 i wypróbować bolid w wirtualnym tunelu aerodynamicznym.

Elementem centralnym parku będzie 90-metrowy tor wyścigowy z dwiema pętlami zwrotnymi. To właśnie tam fani będą mogli oglądać z bliska spektakularne przejazdy bolidów zespołu BMW Sauber F1 i Formuły BMW.

Specjalnym gościem BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park będzie Robert Kubica, spodziewani są również pozostali kierowcy zespołu jak również zawodnicy innych dziedzin motorsportu jeżdżący w barwach BMW.

Komentuj:

~mihau 2007-08-19

Żenada organizacja gorsza niż sejm RP i sędziowie siatkarscy na memoriale Huberta Wagnera razem wzięci. Szefowie BMW powinni wiedzieć że POLSKA to nie MALEZJA. Moja ocena mniej niż ZERO

~krolik 2007-08-19

totalny brak organizacji. w kolejce stoi sie kilka godzin a po wejściu na pit lane park nie wiadomo czy zaliczy sie jakąkolwiek atrakcje. nie wspomnę o ludziach którzy stali przed głównym wejściem w sobotę (spory tłum) i zostali poinformowani przez organizatora że niema szans żeby weszli chociaż za 1 bramkę. O organizacji szkoda gadać, moja ocena to najniższa z możliwych.

~basc 2007-08-16

wie ktoś może czy są jakieś bilety na to Bo nikt nie o biletach nie pisze I ewentualna cena tych biletów ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.