mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW Road Show

BMW Road Show

BMW Road Show to ogólnopolska impreza prowadzona od kilku lat przez BMW Polska za pośrednictwem autoryzowanych salonów dealerskich. Impreza ma charakter cykliczny, a jej celem jest przybliżenie klientom nowych produktów oferowanych przez niemiecką markę.

BMW Road Show

Korzystając z zaproszenia salonu dealerskiego BMW Sikora z Bielska-Białej mieliśmy możliwość dokładniej przyglądnąć się temu wydarzeniu, a jednocześnie przetestować jedne z nowszych modeli BMW. Jak już wspomnieliśmy impreza dotychczas była powiązana z wprowadzaniem na rynek nowych modeli, tak jak w przypadku serii 1 (E87), która  zastąpiła popularnego Compacta, czy serii 3 Limuzyny i Touring (E90 i E91). Tym razem postawiono na prezentację modeli serii 3, X3 oraz 5 w najmniejszych wersjach silnikowych.

W przypadku salonu Sikora dodatkową atrakcją były motocykle, w tym pokazana po raz pierwszy w tym punkcie tegoroczna nowość R 1200 S z silnikiem boksera nie spotykanym wcześniej w sportowych motocyklach. Jako ciekawostkę można zaznaczyć, ze Dealer BMW Sikora to tegoroczny laureat wyróżnienia przyznawanego przez BMW Polska za najlepszą sprzedaż motocykli BMW w Polsce (nagroda przypadła temu punktowi również w roku minionym). Duża zasługa w tym wyniku właściciela salonu, Ireneusza Sikory, który czynnie bierze udział w wyścigach motocyklowych w Polsce i Europie.

W salonie dokonano również prezentacji pojazdów, na zewnątrz zaś klienci zapraszani imiennie mieli możliwość wyboru samochodu do jazdy testowej. Impreza w założeniu nie będąca masową, i tym razem zachowała swój kameralny charakter. W ciągu dnia przyjęto ok. 50-ściu gości, co pozwoliło na odpowiednie przyjęcie każdego z nich od chwili wejścia do salonu aż po zakończenie jazdy testowej. Co ciekawe, mężczyźni wcale nie zdominowali liczebnie pań, które zwykły siadywać w samochodach dłużej i przyglądać się bardziej dokładnie.

Po raz pierwszy na imprezę przybyli dziennikarze lokalnych pism, portali i telewizji. Ponieważ idea Road Show zdążyła się zakorzenić w BMW w Polsce i spodobać jej uczestnikom, należy spodziewać się kolejnych imprez tego rodzaju już wkrótce.

Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

Aktualności 2016-11-18

BMW M2 od Hamanna

BMW M2 od Hamanna

Samochody luksusowe 2016-11-15

Komentuj:

~wir 2006-06-15

Fajna impreza, byłem na niej u innego dilera.

~Marcin 2006-06-15

Jak to jest polska impreza to czemu sie nazywa road show?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport