mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW - diesel w cabrio i iPod

BMW - diesel w cabrio i iPod

BMW wprowadza do swojej oferty kabriolet popularnej trójki z dużym silnikiem zasilanym ropą. Po wersjach 2-litrowych, jest to kolejny ukłon w stronę oszczędniejszych aut z otwieranym dachem.

6-cylindrowa, turbo-doładowana jednostka trafia pod maskę zejściowego już modelu. Niedługo możemy spodziewać się kolejnych wersji nadwoziowych nowej trójki. Ten 204-konny silnik oferuje również 410 Nm momentu obrotowego już przy 1500 obrotów. W połączeniu z manualną, 6-biegową skrzynią, auto ma dać wszystkim czterem pasażerom niesamowite przeżycia z jazdy: 7,8 sekundy do 100 km/h i maksymalną prędkość 240 km/h.

Inną nowością jest możliwość zainstalowania na pokładzie nowych modeli 3, Z4, X3 i X5, przenośnych odtwarzaczy plików MP3. W tak wyposażonych modelach, kierowca ma możliwość wyboru utworów za pośrednictwem przycisków na specjalnie wyposażonej w tym celu kierownicy. BMW nie podaje na razie kiedy te udogodnienia trafią na nasz rynek.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic