mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW inwestuje w praktykantów

BMW inwestuje w praktykantów

Bawarski koncern w przyszłości chce zatrudniać więcej praktykantów. Na dzień dzisiejszy około 1080 młodych ludzi swoją karierę zawodową rozpoczyna z Grupą BMW w Niemczech każdego roku. Od 2012 roku ma ta liczba wzrosnąć do 1200 praktykantów. Równolegle Niemcy chcą rozszerzyć zatrudnienie absolwentów.

BMW inwestuje w praktykantów
Inwestycja i szkolenie ciężko pracujących młodych ludzi ma kluczowe znaczenie dla BMW odzwierciedlając najwyższą jakość. Poprzez zwiększenie ilości, jakości szkoleń młodych ludzi BMW jest w stanie zapewnić sobie konkurencyjność w momencie zmian demograficznych. BMW oferuje absolwentom szkół wyższych szeroki wachlarz programów dla młodych talentów. "SpeedUp" czyli program stypendialny oraz "Fastlane" program stypendialny dla magistrantów i doktorantów. To tylko dwa programy pomagające młodym ludziom w rozwinięciu skrzydeł na rynku zawodowym. W tym roku BMW zatrudni 3,500 nowych pracowników na całym świecie
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

Aktualności 2016-11-18

BMW M2 od Hamanna

BMW M2 od Hamanna

Samochody luksusowe 2016-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport