Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW inwestuje w praktykantów

BMW inwestuje w praktykantów

Bawarski koncern w przyszłości chce zatrudniać więcej praktykantów. Na dzień dzisiejszy około 1080 młodych ludzi swoją karierę zawodową rozpoczyna z Grupą BMW w Niemczech każdego roku. Od 2012 roku ma ta liczba wzrosnąć do 1200 praktykantów. Równolegle Niemcy chcą rozszerzyć zatrudnienie absolwentów.

BMW inwestuje w praktykantów
Inwestycja i szkolenie ciężko pracujących młodych ludzi ma kluczowe znaczenie dla BMW odzwierciedlając najwyższą jakość. Poprzez zwiększenie ilości, jakości szkoleń młodych ludzi BMW jest w stanie zapewnić sobie konkurencyjność w momencie zmian demograficznych. BMW oferuje absolwentom szkół wyższych szeroki wachlarz programów dla młodych talentów. "SpeedUp" czyli program stypendialny oraz "Fastlane" program stypendialny dla magistrantów i doktorantów. To tylko dwa programy pomagające młodym ludziom w rozwinięciu skrzydeł na rynku zawodowym. W tym roku BMW zatrudni 3,500 nowych pracowników na całym świecie
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

BMW Seria 5 G30 - zobacz ceny nowej

BMW Seria 5 G30 - zobacz ceny nowej "piątki"

Aktualności 2016-10-19

BMW M4 Coupe - DTM Champion Edition z okazji mistrzostwa

BMW M4 Coupe - DTM Champion Edition z okazji...

Aktualności 2016-10-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
„Drift mode” w Mercedesach AMG
„Drift mode” w Mercedesach AMG
Producent ze Stuttgartu pozazdrościł rozwiązania znanego z nowego Focusa RS. Tryb wspomagający driftowanie będzie dostępny w nowej generacji Mercedesa E63 AMG, który pojawi się na rynku już w przyszłym roku.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj