mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW inwestuje w praktykantów

BMW inwestuje w praktykantów

Bawarski koncern w przyszłości chce zatrudniać więcej praktykantów. Na dzień dzisiejszy około 1080 młodych ludzi swoją karierę zawodową rozpoczyna z Grupą BMW w Niemczech każdego roku. Od 2012 roku ma ta liczba wzrosnąć do 1200 praktykantów. Równolegle Niemcy chcą rozszerzyć zatrudnienie absolwentów.

BMW inwestuje w praktykantów
Inwestycja i szkolenie ciężko pracujących młodych ludzi ma kluczowe znaczenie dla BMW odzwierciedlając najwyższą jakość. Poprzez zwiększenie ilości, jakości szkoleń młodych ludzi BMW jest w stanie zapewnić sobie konkurencyjność w momencie zmian demograficznych. BMW oferuje absolwentom szkół wyższych szeroki wachlarz programów dla młodych talentów. "SpeedUp" czyli program stypendialny oraz "Fastlane" program stypendialny dla magistrantów i doktorantów. To tylko dwa programy pomagające młodym ludziom w rozwinięciu skrzydeł na rynku zawodowym. W tym roku BMW zatrudni 3,500 nowych pracowników na całym świecie
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

Premiery 2017-01-17

Mercedes sprzedał więcej aut niż BMW!

Mercedes sprzedał więcej aut niż BMW!

Aktualności 2017-01-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.