mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW inwestuje w praktykantów

BMW inwestuje w praktykantów

Bawarski koncern w przyszłości chce zatrudniać więcej praktykantów. Na dzień dzisiejszy około 1080 młodych ludzi swoją karierę zawodową rozpoczyna z Grupą BMW w Niemczech każdego roku. Od 2012 roku ma ta liczba wzrosnąć do 1200 praktykantów. Równolegle Niemcy chcą rozszerzyć zatrudnienie absolwentów.

BMW inwestuje w praktykantów
Inwestycja i szkolenie ciężko pracujących młodych ludzi ma kluczowe znaczenie dla BMW odzwierciedlając najwyższą jakość. Poprzez zwiększenie ilości, jakości szkoleń młodych ludzi BMW jest w stanie zapewnić sobie konkurencyjność w momencie zmian demograficznych. BMW oferuje absolwentom szkół wyższych szeroki wachlarz programów dla młodych talentów. "SpeedUp" czyli program stypendialny oraz "Fastlane" program stypendialny dla magistrantów i doktorantów. To tylko dwa programy pomagające młodym ludziom w rozwinięciu skrzydeł na rynku zawodowym. W tym roku BMW zatrudni 3,500 nowych pracowników na całym świecie
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi

Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.