mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BMW z dieslami do USA

BMW z dieslami do USA

W 2008 roku koncern BMW uruchomi sprzedaż modeli z silnikami wysokoprężnymi także w Stanach Zjednoczonych. Jak twierdzą zgodnie analitycy bawarskiego koncernu ta decyzja pozwoli na konsekwentne kontynuowanie strategii rozwoju marki oraz zwiększania zysków.

BMW z dieslami do USA
Opinia zarządu BMW jest jednoznaczna. Dzięki wprowadzeniu silników typu Diesel do USA zwiększy się również udział niemieckiego producenta na tamtejszym rynku.

Aby z kolei zwiększyć zainteresowanie wśród klientów tego typu jednostkami, BMW już teraz opracowuje nowe technologie dla silników wysokoprężnych – tzw. „Advanced Diesels” - emitujących możliwie jak najmniejsze wartości szkodliwych związków. Silniki te mają w przyszłości spełniać wyśrubowane normy w takich stanach jak na przykład Kalifornia.

Dowiedz się więcej o marce BMW

Czytaj także:

Wodorowe BMW w produkcji 2006-11-15

Niemieckie przymierze na rzecz diesli 2006-10-09
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW

Podobne wiadomości:

BMW prezentuje Z4 Concept

BMW prezentuje Z4 Concept

Aktualności 2017-08-17

Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi

Nowe BMW M5 - silnik, dane techniczne, osiągi

Aktualności 2017-08-31

Komentuj:

~ada 2006-11-30

Zapomniales dodac ze Mercedes rowniez oferuje diesla w stanach(nie we wszystkich)pozdro.

~passatgt 2006-11-30

Dzięki wprowadzeniu silników typu Diesel do USA zwiększy się również udział niemieckiego producenta na tamtejszym rynku... Śmiech na sali. Jedyne osobowe diesle jakie widuję w USA to VW (Jetta, Passat B5). Napewno zwiększą udział w rynku...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando