mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

Pierwsze samochody chińskiej marki BYD otrzymały już europejską homologację. Chodzi o elektrycznego BYD E6 oraz autobus elektryczny BYD K9. W Polsce odbyły się jedne z pierwszych testów modelu E6.

BYD E6 po pierwszych testach w Polsce
Chiński producent BYD widać, że pokłada duże nadzieje w polskim rynku, gdyż to kraj nad Wisłą był jednym z pierwszych, w których odbyły się testy modelu E6. Auto do połowy czerwca będzie w Polsce i w tym czasie spółka Automotive Europe Corporation(generalny przedstawiciel marki na Polskę) prowadzi testy z potencjalnymi klientami.

BYD deklaruje, że elektryczny model E6 może osiągnąć maksymalny zasięg 300 km na pełnym cyklu ładowania. Akumulator można naładować podczas szybkiego procesu ładowania w 40 minut. Standardowo ten proces trwa 6 godzin. Marka BYD w pierwszej kolejności kieruje swój produkt do takich klientów jak urzędy samorządowe, korporacje taksówkowe czy też firmy energetyczne. Auto otrzymało homologację europejską i może być sprzedawane bez problemu na starym kontynencie. Po zakończonych testach poznamy ofertę cenową modelu E6 na polskim rynku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o BYD
Tematy w artykule: BYD BYD e6

Podobne wiadomości:

BYD Tang - hybrydowy SUV po chińsku

BYD Tang - hybrydowy SUV po chińsku

Premiery 2015-01-23

MZA Warszawa w sprawie sporu BYD-Solaris

MZA Warszawa w sprawie sporu BYD-Solaris

Ciężarówki i Autobusy 2014-05-02

Komentuj:

~kier-owca 2013-05-23

jeżdzidełko po pierwszych testach - a gdzie wyniki i opinie po nich????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.