mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

Pierwsze samochody chińskiej marki BYD otrzymały już europejską homologację. Chodzi o elektrycznego BYD E6 oraz autobus elektryczny BYD K9. W Polsce odbyły się jedne z pierwszych testów modelu E6.

BYD E6 po pierwszych testach w Polsce
Chiński producent BYD widać, że pokłada duże nadzieje w polskim rynku, gdyż to kraj nad Wisłą był jednym z pierwszych, w których odbyły się testy modelu E6. Auto do połowy czerwca będzie w Polsce i w tym czasie spółka Automotive Europe Corporation(generalny przedstawiciel marki na Polskę) prowadzi testy z potencjalnymi klientami.

BYD deklaruje, że elektryczny model E6 może osiągnąć maksymalny zasięg 300 km na pełnym cyklu ładowania. Akumulator można naładować podczas szybkiego procesu ładowania w 40 minut. Standardowo ten proces trwa 6 godzin. Marka BYD w pierwszej kolejności kieruje swój produkt do takich klientów jak urzędy samorządowe, korporacje taksówkowe czy też firmy energetyczne. Auto otrzymało homologację europejską i może być sprzedawane bez problemu na starym kontynencie. Po zakończonych testach poznamy ofertę cenową modelu E6 na polskim rynku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o BYD
Tematy w artykule: BYD BYD e6

Podobne wiadomości:

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Ciężarówki i Autobusy 2014-06-13

BYD E6 z homologacją europejską: testy w...

auto motor i sport 0000-00-00

Jesteśmy jednym z pierwszych krajów w Europie, do którego na jazdy testowe trafi elektryczny samochód z Chin – BYD E6.

Komentuj:

~kier-owca 2013-05-23

jeżdzidełko po pierwszych testach - a gdzie wyniki i opinie po nich????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross