mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Barum: Numery przyznane

Barum: Numery przyznane

Trzykrotni Mistrzowie Polski - Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panserim otrzymali pierwszy numer startowy przed 41. Barum Czech Rally Zlin. Impreza u naszych południowych sąsiadów będzie łączoną rundą serii IRC oraz Rajdowych Mistrzostw Europy.

Barum: Numery przyznane
Bouffier, który legitymuje się priorytetem A FIA, otworzy czeski klasyk w dobrze znanym Peugeot 207 S2000. Za francuskim kierowcą ustawiono Juho Hanninena w Skodzie Fabii S2000. Takim samym autem pojedzie tryumfator ostatniej rundy IRC - Rajdu Ypres, Freddy Loix. Najwyżej rozstawiony kierowca z Polaków to Michał Sołowow. Kielczanin otrzymał nr 9., a do Czech przywiezie Forda Fiestę S2000. W identycznym samochodzie tradycyjnie pojedzie także Maciej Oleksowicz, który będzie walczył o poprawienie trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznych Mistrzostw Europy. Jego numer startowy to 27. Łącznie na liście zgłoszeń widnieje aż 29 aut klasy S2000.

Pozostali Polacy, którzy zapowiedzieli swój udział w 41. Barum Czech Rally Zlin to Jarosław Kołtun w Citroenie DS3 R3 (79), Szymon Kornicki w Citroenie C2R2 Max (81) i Jerzy Para w Renault Clio Sport (97).

Podobne wiadomości:

Skoda szykuje nową rajdówkę

Skoda szykuje nową rajdówkę

Aktualności 2013-12-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.