mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Barum: Numery przyznane

Barum: Numery przyznane

Trzykrotni Mistrzowie Polski - Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panserim otrzymali pierwszy numer startowy przed 41. Barum Czech Rally Zlin. Impreza u naszych południowych sąsiadów będzie łączoną rundą serii IRC oraz Rajdowych Mistrzostw Europy.

Barum: Numery przyznane
Bouffier, który legitymuje się priorytetem A FIA, otworzy czeski klasyk w dobrze znanym Peugeot 207 S2000. Za francuskim kierowcą ustawiono Juho Hanninena w Skodzie Fabii S2000. Takim samym autem pojedzie tryumfator ostatniej rundy IRC - Rajdu Ypres, Freddy Loix. Najwyżej rozstawiony kierowca z Polaków to Michał Sołowow. Kielczanin otrzymał nr 9., a do Czech przywiezie Forda Fiestę S2000. W identycznym samochodzie tradycyjnie pojedzie także Maciej Oleksowicz, który będzie walczył o poprawienie trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej tegorocznych Mistrzostw Europy. Jego numer startowy to 27. Łącznie na liście zgłoszeń widnieje aż 29 aut klasy S2000.

Pozostali Polacy, którzy zapowiedzieli swój udział w 41. Barum Czech Rally Zlin to Jarosław Kołtun w Citroenie DS3 R3 (79), Szymon Kornicki w Citroenie C2R2 Max (81) i Jerzy Para w Renault Clio Sport (97).

Podobne wiadomości:

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

Aktualności 2013-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.