mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bayern Monachium wybiera Travego

Bayern Monachium wybiera Travego

Już po raz siódmy klub piłkarski Bayern Monachium przy wyborze autobusu drużynowego zdecydował się na markę Mercedes-Benz.

Bayern Monachium wybiera Travego

Przekazany 27 września w Monachium pojazd typu Travego L jest niejako potwierdzeniem dotychczasowych dobrych doświadczeń bawarskiej drużyny z autobusami Mercedesa. Podczas uroczystego przekazania pojazdu przed siedzibą mistrza Niemiec w Monachium prezes klubu Karl-Heinz Rumenigge odebrał symboliczny klucz do nowego autobusu z rąk Ulricha Kowalewskiego, szefa oddziału Mercedes-Benz Monachium oraz Horsta Hartmanna, dyrektora sprzedaży autobusów Mercedes-Benz w Niemczech Południowych.

Elegancki i luksusowo wyposażony Travego L o długości 13,85 m i z 30 fotelami pasażerskimi zapewnia podróżnym przyjemną i relaksującą atmosferę. Linia wyposażenia "Fashion" to m.in. komfortowe fotele CXR pokryte czarną skórą z czerwonymi dodatkami. Na komfort we wnętrzu składa się wiele różnych elementów: cztery ustawiane elektrycznie stoły "klubowe" do rozmów, inne stoliki również sterowane elektrycznie, które można przestawić w ten sposób, by służyły za podnóżki, obszerna toaleta umiejscowiona w tylnej części pojazdu obok rozbudowanej kuchni pokładowej, lodówka i pełen pakiet audio-video z odtwarzaczem video i dvd, soundsystem stereo i cztery płaskie monitory.

O dobry klimat dba wydajny układ klimatyzacji dachowej, system ogrzewania i przewietrzania oraz zasilany energią słoneczną układ luków dachowych. Natomiast w chłodne dni specjalne ogrzewanie przestrzeni bagażowej pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury dla dodatkowego zbiornika świeżej wody i przewożonych strojów sportowych wraz z butami.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mercedes
Tematy w artykule: Mercedes piłka nożna

Podobne wiadomości:

Nowy Mercedes Klasy G w końcu zadebiutował

Nowy Mercedes Klasy G w końcu zadebiutował

Premiery 2018-01-15

Mercedes EQC – elektryczny SUV

Mercedes EQC – elektryczny SUV

Premiery 2018-09-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!