mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bayern Monachium wybiera Travego

Bayern Monachium wybiera Travego

Już po raz siódmy klub piłkarski Bayern Monachium przy wyborze autobusu drużynowego zdecydował się na markę Mercedes-Benz.

Bayern Monachium wybiera Travego

Przekazany 27 września w Monachium pojazd typu Travego L jest niejako potwierdzeniem dotychczasowych dobrych doświadczeń bawarskiej drużyny z autobusami Mercedesa. Podczas uroczystego przekazania pojazdu przed siedzibą mistrza Niemiec w Monachium prezes klubu Karl-Heinz Rumenigge odebrał symboliczny klucz do nowego autobusu z rąk Ulricha Kowalewskiego, szefa oddziału Mercedes-Benz Monachium oraz Horsta Hartmanna, dyrektora sprzedaży autobusów Mercedes-Benz w Niemczech Południowych.

Elegancki i luksusowo wyposażony Travego L o długości 13,85 m i z 30 fotelami pasażerskimi zapewnia podróżnym przyjemną i relaksującą atmosferę. Linia wyposażenia "Fashion" to m.in. komfortowe fotele CXR pokryte czarną skórą z czerwonymi dodatkami. Na komfort we wnętrzu składa się wiele różnych elementów: cztery ustawiane elektrycznie stoły "klubowe" do rozmów, inne stoliki również sterowane elektrycznie, które można przestawić w ten sposób, by służyły za podnóżki, obszerna toaleta umiejscowiona w tylnej części pojazdu obok rozbudowanej kuchni pokładowej, lodówka i pełen pakiet audio-video z odtwarzaczem video i dvd, soundsystem stereo i cztery płaskie monitory.

O dobry klimat dba wydajny układ klimatyzacji dachowej, system ogrzewania i przewietrzania oraz zasilany energią słoneczną układ luków dachowych. Natomiast w chłodne dni specjalne ogrzewanie przestrzeni bagażowej pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury dla dodatkowego zbiornika świeżej wody i przewożonych strojów sportowych wraz z butami.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Mercedes
Tematy w artykule: Mercedes piłka nożna

Podobne wiadomości:

Mercedes-AMG Project One - Z F1 na drogi

Mercedes-AMG Project One - Z F1 na drogi

Premiery 2017-09-14

Nowy Mercedes CLS - oto pierwsze zdjęcia

Nowy Mercedes CLS - oto pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?