mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Beata Sadowska ambasadorem Priusa

Beata Sadowska ambasadorem Priusa

Toyota Motor Poland przedstawia Ambasadora Marki Prius w Polsce. Beata Sadowska dołącza do grona amerykańskich celebrities jeżdżących hybrydową Toyotą Prius trzeciej generacji. 

Beata Sadowska ambasadorem Priusa
Toyota Motor Poland oficjalnie ogłosiła, że pierwszym polskim Ambasadorem Toyoty Prius w Polsce została Beata Sadowska. Spotkanie w siedzibie firmy przy ul. Konstruktorskiej 5 poprowadził dyrektor PR & CSR Toyota Motor Poland Robert Mularczyk. Kluczyki do perłowo-białego Priusa wręczył Beacie Sadowskiej dyrektor handlowy Toyota Motor Poland Witold Nowicki.

Toyotą Prius czyli samochodem najbardziej eko ze wszystkich aut na świecie od lat jeżdżą światowe gwiazdy. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz czy Salma Hayek pokazują, że dbanie o środowisko może być stylowe. Do tego znakomitego grona dołączyła pierwsza polska gwiazda od lat związana z ekologią i zdrowym stylem życia Beata Sadowska.

Prius 3 to oczywiście niekwestionowana eko-gwiazda wśród samochodów. Zużywa jedynie 3,9 litra benzyny na 100 km przy zachowaniu emisji CO2 na poziomie 89g/km. Warto dodać, że wspomniane zużycie paliwa gwarantuje zasięg prawie 1.150 km.

Prius 3 jest najczęściej kupowanym autem w Japonii. Na całym świecie złożono już ponad 400 tysięcy zamówień na ten model. Prius pozostaje również na szczycie rankingu satysfakcji klienta JD Power w krajach szczególnie dbających o środowisko – Anglii, Francji oraz Niemczech.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Prius
Toyota Prius
Cena podstawowa już od: 119 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.