mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bracia Michał i Grzegorz Bębenek wygrali emocjonujący 33 Rajd Warszawski. Awaria dyferencjału zepchnęła Michała Sołowowa z pozycji lidera na czwarte miejsce na mecie. Pomimo tego kielczanin może się cieszyć drugiego miejsca w klasyfikacji tegorocznych RSMP. Tytuł mistrzowski już wcześniej zapewniła sobie załoga Subaru Poland Rally Team - Leszek Kuzaj/Maciej Szczepaniak.

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Pod koniec rajdu zaczęło padać. Na ostatnich odcinkach triumfowali odpowiednio: Kuzaj, Lubiak i Czopik. Zwycięstwo oesowe to dla tego ostatniego marna pociecha po kłopotach na OS 10 i 11, które kosztowały go spadek na 6 pozycję w klasyfikacji, za Oleksowicza. Powody do radości mają za to Lubiak i Kuzaj, którzy staną na podium rajdu.

Piąte miejsce w klasyfikacji przypadło Oleksowiczowi, szóste jak już wspominaliśmy Czopikowi, zaś siódmy był Karnabal. Punktowaną ósemkę zamknął Kuchar.

Adamus wygrał ostatni oes w S1600 i po zaciętej walce został triumfatorem rajdu w tej klasyfikacji. Tytuł przypadł jednak Kościuszce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.