Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bracia Michał i Grzegorz Bębenek wygrali emocjonujący 33 Rajd Warszawski. Awaria dyferencjału zepchnęła Michała Sołowowa z pozycji lidera na czwarte miejsce na mecie. Pomimo tego kielczanin może się cieszyć drugiego miejsca w klasyfikacji tegorocznych RSMP. Tytuł mistrzowski już wcześniej zapewniła sobie załoga Subaru Poland Rally Team - Leszek Kuzaj/Maciej Szczepaniak.

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Pod koniec rajdu zaczęło padać. Na ostatnich odcinkach triumfowali odpowiednio: Kuzaj, Lubiak i Czopik. Zwycięstwo oesowe to dla tego ostatniego marna pociecha po kłopotach na OS 10 i 11, które kosztowały go spadek na 6 pozycję w klasyfikacji, za Oleksowicza. Powody do radości mają za to Lubiak i Kuzaj, którzy staną na podium rajdu.

Piąte miejsce w klasyfikacji przypadło Oleksowiczowi, szóste jak już wspominaliśmy Czopikowi, zaś siódmy był Karnabal. Punktowaną ósemkę zamknął Kuchar.

Adamus wygrał ostatni oes w S1600 i po zaciętej walce został triumfatorem rajdu w tej klasyfikacji. Tytuł przypadł jednak Kościuszce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Hilux Evo - bestia gotowa na Rajd Dakar 2017
Toyota Hilux Evo - bestia gotowa na Rajd Dakar 2017
Toyota South Africa Motors i Toyota Gazoo Racing South Africa przedstawiają potwora, który powalczy o zwycięstwo w styczniowym Rajdzie Dakar 2017. Toyota Hilux Evo wyróżnia się m.in. siłą napędową kierową tylko na oś tylną.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj