mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Bracia Michał i Grzegorz Bębenek wygrali emocjonujący 33 Rajd Warszawski. Awaria dyferencjału zepchnęła Michała Sołowowa z pozycji lidera na czwarte miejsce na mecie. Pomimo tego kielczanin może się cieszyć drugiego miejsca w klasyfikacji tegorocznych RSMP. Tytuł mistrzowski już wcześniej zapewniła sobie załoga Subaru Poland Rally Team - Leszek Kuzaj/Maciej Szczepaniak.

Bębenek wygrywa 33 Rajd Warszawski

Pod koniec rajdu zaczęło padać. Na ostatnich odcinkach triumfowali odpowiednio: Kuzaj, Lubiak i Czopik. Zwycięstwo oesowe to dla tego ostatniego marna pociecha po kłopotach na OS 10 i 11, które kosztowały go spadek na 6 pozycję w klasyfikacji, za Oleksowicza. Powody do radości mają za to Lubiak i Kuzaj, którzy staną na podium rajdu.

Piąte miejsce w klasyfikacji przypadło Oleksowiczowi, szóste jak już wspominaliśmy Czopikowi, zaś siódmy był Karnabal. Punktowaną ósemkę zamknął Kuchar.

Adamus wygrał ostatni oes w S1600 i po zaciętej walce został triumfatorem rajdu w tej klasyfikacji. Tytuł przypadł jednak Kościuszce.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Zakaz rejestracji Porsche Cayenne w Szwajcarii
Afera "dieselgate" odbija się czkawką u kolejnych producentów należących do grupy VW. Tym razem ucierpi z tego powodu Porsche, które nie może sprzedawać niektórych swoich produktów na terenie Szwajcarii.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic