mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będę walczył o mistrzostwo

Będę walczył o mistrzostwo

Już niebawem rozpocznie się kolejny sezon rajdowych samochodowych mistrzostw Polski.

Podobnie jak w zeszłym roku, na rajdowych oesach nie zabraknie widowiskowej i lubianej przez kibiców załogi Pelikański/Dymurski. Po zeszłorocznych, debiutanckich startach Pelikan i Lopez będą kontynuować rywalizację w rozgrywkach Pucharu Peugeota, tym razem z pozycji faworytów.

Mariusz Pelikański:

„Dzięki naszym wspaniałym partnerom – poznańskiej firmie Metpol – producentowi systemów suchej i mokrej zabudowy oraz współpracującej z nami firmie Murbet, stały się możliwe starty w nadchodzącym sezonie. Wiążemy z nim duże nadzieje. Puchar Peugeota to jak zwykle mocna i groźna konkurencja, gdzie walka trwa zawsze do samego końca. Nasze plany zakładają sięgnięcie po upragniony tytuł mistrzowski, lecz mimo, że jesteśmy postrzegani jako główny faworyt, wiemy, że nie będzie łatwo. W tej chwili nadal prowadzę intensywną pooperacyjną rehabilitację złamanego obojczyka. Mam nadzieję, że już niebawem zapomnę o kontuzji, a najbliższy start nie będzie dla mnie rajdem prawdy.”

Daniel Dymurski:

„W przygotowania do nadchodzącego sezonu wkładamy ogrom pracy. Z pomocą przychodzą nam doświadczenia zebrane w zeszłym roku, kiedy to po raz pierwszy startowaliśmy na trasach mistrzostw Polski. Zmienił się także nasz samochód. Modyfikacje przeprowadzone na wszystkich pucharówkach podnoszą bezpieczeństwo załogi i czynią ją mocniejszą. Nasz pucharowy lew zmienia także wygląd zewnętrzny. Dzięki nowemu oklejeniu chcemy być bardziej rozpoznawalnymi na rajdowych trasach i godnie reprezentować naszych partnerów.”

Mariusz Pelikański i Daniel Dymurski wystartują we wszystkich rundach rozgrywek Pucharu Peugeota. Zainauguruje je rozgrywany 2 i 3 maja Rajd Elmot.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!