mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będzie Saturn Astra

Będzie Saturn Astra

Pod koniec przyszłego roku gamę modeli amerykańskiej marki Saturn poszerzy nowa, trzy- i pięciodrzwiowa Astra. Auto to będzie sprzedawane w USA i Kanadzie, a produkowane w Antwerpii.

Będzie Saturn Astra

O takiej możliwości mówiło się już od dłuższego czasu. Teraz przyszedł czas na ostateczne decyzje i jak widać, General Motors dość energicznie zabrał się za wzmacnianie współpracy pomiędzy siostrzanymi markami Saturn i Opel.

Carl-Peter Forster, prezes General Motors Europe, powiedział: "To kolejny przykład na to, jak możemy wzmocnić nasze poszczególne marki poprzez międzykontynentalną współpracę w ramach GM. Astra odegrała kluczową rolę w odmłodzeniu marki Opel i będzie ważnym dodatkiem do odnawianego właśnie asortymentu modeli marki Saturn".

Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży Astry, gama modelowa marki Saturn będzie jedną z najmłodszych na amerykańskim rynku. Na krajowym rynku marka Saturn oferuje obecnie takie modele jak roadster Sky, średniej wielkości sedan Aura, crossover Outlook, nowy kompaktowy crossover Vue i Astra. Żaden Saturn z gamy modelowej na 2008 r. nie będzie na rynku dłużej niż 20 miesięcy.

Od dnia rynkowej premiery w marcu 2004 roku w Europie sprzedano ponad 1,2 miliona egzemplarzy trzeciej generacji Astry, która zajmuje obecnie drugie miejsce w zachodnioeuropejskim rankingu najlepiej sprzedających się samochodów klasy kompaktowej.

Zobacz więcej o modelu Opel Astra III

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Opel Astra
Opel Astra
Cena podstawowa już od: 60 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr. kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saturn Astra Wszystko o Saturn
Tematy w artykule: Saturn Saturn Astra

Podobne wiadomości:

Umarł król, niech żyje król(?)

Umarł król, niech żyje król(?)

Aktualności 2009-07-21

Saturn Astra tuż przed premierą

Saturn Astra tuż przed premierą

Premiery 2007-02-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.