mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będzie nowy Hummer

Będzie nowy Hummer

Póki co ukrywa się on pod nazwą kodową GMT745. Niedawno został przyłapany przez zagranicznych reporterów podczas testów z zasłoniętą przestrzenią bagażową. Sprytny kamuflaż miał odwrócić uwagę od nadwozia typu pick-up.

Będzie nowy Hummer

Początkowe plany dotyczące studium koncepcyjnego zakładały, że samochód będzie "krótkim" pick-upem wyposażonym jedynie w jedną parę drzwi. Jednak ekonomiczne pobudki zadecydowały o tym, że nowy wariant będzie produkowany po części z czterodrzwiowego Hummera H3.

Przestrzeń bagażowa dostawczego Hummera będzie oferować miejsca o długości 1,3 metra oraz szerokości o wymiarach 1,2 metra. Całość będzie można zabezpieczyć pokrywą z twardego materiału lub (w zależności od opcji) zamykanymi kontenerami typu cargo.

Pod maską auta zostanie umieszczona standardowo jednostka V8 o mocy bliskiej 300 KM, która po raz pierwszy została pokazana przy okazji prezentacji modelu H3 Alpha. Drugim silnikiem będzie model I5 o pojemności 3,7 litra i mocy 242 KM. Początek produkcji Hummera H3T nastąpi prawdopodobnie już w okolicach jesieni 2008 roku. Niedługo po tym pierwsze egzemplarze trafią do salonów.

Czytaj także:

Nowa jakość Hummera H2  (2007-03-28)

Hummer H2 na czerwono  (2007-02-01)

Globalny Hummer H3  (2007-01-24)

Radiowóz dla szeryfa  (2007-01-02)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hummer
Tematy w artykule: Hummer

Podobne wiadomości:

Dakar: Obrońca tytułu w Hummerze

Dakar: Obrońca tytułu w Hummerze

Aktualności 2011-12-07

GMC pracuje nad Hummerem

GMC pracuje nad Hummerem

Aktualności 2014-03-04

Pewne informacje wskazują na to, że firma GMC pracuje nad modelem, który miałby przywrócić do życia Hummera, który z przyczyn ekonomicznych został pogrzebany kilka lat temu. Auto miałoby się pojawić na rynku w ciągu kilku lat.

Komentuj:

~-> 2007-05-05

to glosuj na tych idotow ktorzy zamiast fabryk amerykanskich w pl chca zeby usa zniosla wizy, bo kilku kretaczy (tak jak ty) rocznie nie dostali wizy.

~hAmer 2007-05-02

Nie dostałem wizy do USA. :( :( :( KU^$##. Wy pie$*^@#$!# hamerykanie !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross