mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

AutoMapa i Fundacja Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny” zrealizowały projekt „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce”, dzięki któremu wszyscy kierowcy podróżujący w nawigacji satelitarlną z wgraną AutoMapą będą mieli dostęp do danych o szczególnie niebezpiecznych odcinkach dróg na terenie Polski.

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie
Dane pozyskane od Komendy Głównej Policji pozwolą polskim kierowcom na bezpieczniejszą podróż po drogach naszego kraju. - "Stan bezpieczeństwa na polskich drogach jest wciąż niezadowalający. Wypadki zdarzają się wszędzie, jednak jest wiele miejsc w Polsce, gdzie dochodzi do nich szczególnie często. Obserwuję, że coraz więcej osób jeździ z nawigacją i uważam, że  jest to świetna metoda na przekazywanie kierowcom informacji." - mówi Krzysztof Hołowczyc.   


Sytuacja na polskich drogach zmienia się dynamicznie, dlatego też dane zebrane w ramach projektu „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce” będą aktualizowane co pół roku. Dane zebrane w ramach projektu „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce” dostępne są w najnowszej wersji AutoMapy oznaczonej numerem 5.5, w lokalizatorze internetowym Targeo.pl, w jego mobilnej wersji Targeo.mobi oraz dla użytkowników usługi Drogowskaźnik w sieci Plus.
Tematy w artykule: bezpieczenstwo nawigacja

Podobne wiadomości:

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.2

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić...

Bezpieczna jazda 2015-11-06

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Korytarz życia - wysokie mandaty za...

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando