mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

AutoMapa i Fundacja Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny” zrealizowały projekt „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce”, dzięki któremu wszyscy kierowcy podróżujący w nawigacji satelitarlną z wgraną AutoMapą będą mieli dostęp do danych o szczególnie niebezpiecznych odcinkach dróg na terenie Polski.

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie
Dane pozyskane od Komendy Głównej Policji pozwolą polskim kierowcom na bezpieczniejszą podróż po drogach naszego kraju. - "Stan bezpieczeństwa na polskich drogach jest wciąż niezadowalający. Wypadki zdarzają się wszędzie, jednak jest wiele miejsc w Polsce, gdzie dochodzi do nich szczególnie często. Obserwuję, że coraz więcej osób jeździ z nawigacją i uważam, że  jest to świetna metoda na przekazywanie kierowcom informacji." - mówi Krzysztof Hołowczyc.   


Sytuacja na polskich drogach zmienia się dynamicznie, dlatego też dane zebrane w ramach projektu „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce” będą aktualizowane co pół roku. Dane zebrane w ramach projektu „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce” dostępne są w najnowszej wersji AutoMapy oznaczonej numerem 5.5, w lokalizatorze internetowym Targeo.pl, w jego mobilnej wersji Targeo.mobi oraz dla użytkowników usługi Drogowskaźnik w sieci Plus.
Tematy w artykule: bezpieczenstwo nawigacja

Podobne wiadomości:

Policja podsumowuje długi weekend

Policja podsumowuje długi weekend

Aktualności 2017-08-15

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Korytarz życia - wysokie mandaty za...

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.