mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer Ariela Atoma 3

Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer Ariela Atoma 3

Każdy powie, że bycie dziennikarzem motoryzacyjnym to jedno z najlepszych zajęć na świecie. Dla wielu nic nie może się równać z możliwością testowania samochodów i często bycia pierwszym, który jeździł nowym modelem. Jednak czasem można zapłacić za te przywileje najwyższą cenę.

Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer  Ariela Atoma 3
35-letni dziennikarz piszący dla belgijskiej gazety, Michael Cornett miał okazję jechać Arielem Atomem 3 na nadchodzące targi Brussels Motorshow. Podczas podróży kierowca i zarazem właściciel auta stracił kontrolę nad samochodem na prostym odcinku drogi. Doszło do wypadku, w konsekwencji, którego Michael Cornette zmarł na miejscu, a Matthieu Semet pozostaje w szpitalu w śpiączce.

Ta tragiczna informacja pokazuje, że dziennikarze to też ludzie a nie roboty. Każdy może popełnić błąd przeceniając swoje umiejętności. Tym razem to jednak nie dziennikarz prowadził auto, a był jego pasażerem co sprawia, że tym bardziej jest to tragiczniejsza wiadomość. Za swoją pasję dziennikarską w młodym wieku zapłacił najwyższą cenę pozostawiając żonę i syna.
Tematy w artykule: Ariel Atom III śmierć

Podobne wiadomości:

Kolejna śmierć z powodu wadliwych airbagów Takata?

Kolejna śmierć z powodu wadliwych airbagów...

Aktualności 2015-06-11

Nieco spokojniejszy długi weekend majowy

Nieco spokojniejszy długi weekend majowy

Aktualności 2015-05-04

Komentuj:

~musial 2012-01-04

dobrze zarabiac ten kolo skoro stac go bylo na atoma.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic