mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer Ariela Atoma 3

Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer Ariela Atoma 3

Każdy powie, że bycie dziennikarzem motoryzacyjnym to jedno z najlepszych zajęć na świecie. Dla wielu nic nie może się równać z możliwością testowania samochodów i często bycia pierwszym, który jeździł nowym modelem. Jednak czasem można zapłacić za te przywileje najwyższą cenę.

Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer  Ariela Atoma 3
35-letni dziennikarz piszący dla belgijskiej gazety, Michael Cornett miał okazję jechać Arielem Atomem 3 na nadchodzące targi Brussels Motorshow. Podczas podróży kierowca i zarazem właściciel auta stracił kontrolę nad samochodem na prostym odcinku drogi. Doszło do wypadku, w konsekwencji, którego Michael Cornette zmarł na miejscu, a Matthieu Semet pozostaje w szpitalu w śpiączce.

Ta tragiczna informacja pokazuje, że dziennikarze to też ludzie a nie roboty. Każdy może popełnić błąd przeceniając swoje umiejętności. Tym razem to jednak nie dziennikarz prowadził auto, a był jego pasażerem co sprawia, że tym bardziej jest to tragiczniejsza wiadomość. Za swoją pasję dziennikarską w młodym wieku zapłacił najwyższą cenę pozostawiając żonę i syna.
Tematy w artykule: Ariel Atom III śmierć

Podobne wiadomości:

Wakacje 2014: Było bezpieczniej

Wakacje 2014: Było bezpieczniej

Aktualności 2014-09-03

Polskie drogi bezpieczniejsze, ale... nie bezpieczne

Polskie drogi bezpieczniejsze, ale... nie...

Aktualności 2015-03-27

Komentuj:

~musial 2012-01-04

dobrze zarabiac ten kolo skoro stac go bylo na atoma.....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.