mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bentley i limitowana edycja

Bentley i limitowana edycja

Brytyjska marka Bentley ogłosiła pod koniec zeszłego tygodnia współpracę z firmą Linley zajmującą się projektowaniem wnętrz oraz mebli. Owocem tej współpracy będzie limitowana edycja 10 sztuk modelu Continental Flying Spur.

Bentley i limitowana edycja
Cała unikatowa seria luksusowych sedanów Bentley'a trafi na rynek chiński. "Nasza współpraca z Linley daje nowy element wnętrza jednego z naszych najlepiej sprzedających się modeli. Continental Flying Spur ma unikalny oraz elegancki styl uzupełniony cudownie przez okleiny  Linley. Dzielimy się doświadczeniem w stosowaniu naturalnych materiałów i zobowiązaniem do znakomitego rzemiosła." Tak o rozpoczęciu kolaboracji powiedziała Christine Gaskell człoenk zarządu firmy z Crewe Cheshire. Specjalnie dobrane materiały zostały dobrane do wykończenia deski rozdzielczej oraz konsoli. Okleiny wykorzystane to kasztan i orzech.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Bentley
Tematy w artykule: Bentley Continental Flying Spur

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Bentley Continental GT w nowym wydaniu

Samochody luksusowe 2017-08-30

Bentley Continental - ostatnia seria na pożegnanie

Bentley Continental - ostatnia seria na...

Samochody luksusowe 2017-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.