mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bentley w Kutnie?

Bentley w Kutnie?

Ze źródeł zbliżonych do Volkswagen AG otrzymaliśmy informację o zamiarach otwarcia na początku czerwca przez tą firmę salonu firmowego Bentleya w Kutnie.

Bentley w Kutnie?

Dlaczego akurat tam? To środek Europy, a w ten sposób VW chce podkreślić swą obecność także w nowych krajach członkowskich Unii Europejskij. Poza tym dwa dni temu na Placu Czerwonym w Moskwie został otwarty salon RR. W dobie globalizacji położenie salonu, zwłaszcza marki tak ekskluzywnej nie ma większego znaczenia: jak zapowiedziały władze miasta, wytyczone zostanie miejsce pod lotnisko dla niewielkich prywatnych maszyn.

Już niedługo w okolicy Kutna przecinać się będą dwie autostrady. A2 łącząca Poznań z Warszawą oraz autostrada północ-południe. Kutno leży między Łodzią a Włocławkiem i wydaje się, iż właśnie tędy przebiegać będzie nowa autostrada.

Otwarcie salonu w Kutnie spowoduje, iż oczekiwanie polskiego klienta na samochód marki Bentley skróci się z ponad miesiąca do okoła jednego tygodnia.

Prima aprilis :-)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.