Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bentley w Kutnie?

Bentley w Kutnie?

Ze źródeł zbliżonych do Volkswagen AG otrzymaliśmy informację o zamiarach otwarcia na początku czerwca przez tą firmę salonu firmowego Bentleya w Kutnie.

Bentley w Kutnie?

Dlaczego akurat tam? To środek Europy, a w ten sposób VW chce podkreślić swą obecność także w nowych krajach członkowskich Unii Europejskij. Poza tym dwa dni temu na Placu Czerwonym w Moskwie został otwarty salon RR. W dobie globalizacji położenie salonu, zwłaszcza marki tak ekskluzywnej nie ma większego znaczenia: jak zapowiedziały władze miasta, wytyczone zostanie miejsce pod lotnisko dla niewielkich prywatnych maszyn.

Już niedługo w okolicy Kutna przecinać się będą dwie autostrady. A2 łącząca Poznań z Warszawą oraz autostrada północ-południe. Kutno leży między Łodzią a Włocławkiem i wydaje się, iż właśnie tędy przebiegać będzie nowa autostrada.

Otwarcie salonu w Kutnie spowoduje, iż oczekiwanie polskiego klienta na samochód marki Bentley skróci się z ponad miesiąca do okoła jednego tygodnia.

Prima aprilis :-)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Twórca DSG pozywa koncern VW
Twórca DSG pozywa koncern VW
Szefostwo koncernu Volkswagen nie ma łatwego życia przez ostatni rok. Cały czas ciągnie się afera Dieselgate, a do listy problemów dołączył były szef marki Bentley i Bugatti, który pozwał niemieckiego producenta do sadu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj