mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bentley w Kutnie?

Bentley w Kutnie?

Ze źródeł zbliżonych do Volkswagen AG otrzymaliśmy informację o zamiarach otwarcia na początku czerwca przez tą firmę salonu firmowego Bentleya w Kutnie.

Bentley w Kutnie?

Dlaczego akurat tam? To środek Europy, a w ten sposób VW chce podkreślić swą obecność także w nowych krajach członkowskich Unii Europejskij. Poza tym dwa dni temu na Placu Czerwonym w Moskwie został otwarty salon RR. W dobie globalizacji położenie salonu, zwłaszcza marki tak ekskluzywnej nie ma większego znaczenia: jak zapowiedziały władze miasta, wytyczone zostanie miejsce pod lotnisko dla niewielkich prywatnych maszyn.

Już niedługo w okolicy Kutna przecinać się będą dwie autostrady. A2 łącząca Poznań z Warszawą oraz autostrada północ-południe. Kutno leży między Łodzią a Włocławkiem i wydaje się, iż właśnie tędy przebiegać będzie nowa autostrada.

Otwarcie salonu w Kutnie spowoduje, iż oczekiwanie polskiego klienta na samochód marki Bentley skróci się z ponad miesiąca do okoła jednego tygodnia.

Prima aprilis :-)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport