mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bertone: Grande Punto CC

Bertone: Grande Punto CC

Nowy Fiat Grande Punto staje się prawdziwą inspiracją dla studiów designerskich. Po projektach studia Fioravanti przedstawiających Punto w wersji CC i Pick-up również kolejni włoscy styliści z firmy Bertone śpieszą się z przedstawieniem swoich wizji na Salonie Samochodowym w Genewie.

Bertone: Grande Punto CC
Koncepcyjny samochód również będzie przedstawił model Grande Punto w wersji Coupe-Cabrio. W porównaniu z projektem Fioravanti, Fiat w wizji Bertone będzie oferował cztery miejsca.Ponadto projekt ten jest bardziej futurystyczny. Bertone przedstawia Punto jako typowy wyścigowy model - niski, z nietuzinkowymi kształtami przednich reflektorów przypominającymi pioruny i dużymi nadkolami uzupełnionymi ogromnymi alu-felgami.

Linia boczna sugeruje, że jest to typowe auto o nadwoziu coupe. Tył zaakcentowany jest gwałtownym załamaniem linii w stylu modeli nowej generacji Renault: Megane, Vel Satis, Clio.

Czytaj także:
Punto del Fioravanti 2006-02-07

Komentuj:

~dsad 2007-05-04

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~dsad 2007-05-04

beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.