mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bestia od Rezvani Motors oficjalnie

Bestia od Rezvani Motors oficjalnie

Firma Rezvani Motors odsłania detale na temat swojego najnowszego projektu. Supersamochód o nazwie "Beast", to prawdziwa, drogowa bestia.

Bestia od Rezvani Motors oficjalnie
Twórcy określają go słowami "surowy, czysty, mocny". Rezvani Beast powstał na bazie Ariela Atom 3, a jego karbonowe nadwozie zaprojektował Samir Sadikhov. Auto jest wyposażone w opcjonalną przednią szybę i stoi na 19-calowych kołach.

Z zewnątrz auto prezentuje się jak typowy roadster, w środku wszystko podporządkowano redukowaniu masy. Dlatego niemal każdy element został wykonany z włókna węglowego. Nie zabrakło jednak urządzenia multimedialnego obsługującego Apple CarPlay.

Najciekawsze jednak skrywa się pod maską. Jednostka o pojemności 2,4 litra wspomagana przez turbodoładowanie i kompresor rozwija moc 500 KM. Przy masie wynoszącej 748 kg auto rozpędza się do setki w 2,7 sekundy. Jego prędkość maksymalna to 265 km/h.

Supersamochód od Rezvani będzie kosztował około pół miliona złotych. Budowa jednego egzemplarza zajmuje od 8 do 12 tygodni.
Tematy w artykule: Rezvani Rezvani Beast

Podobne wiadomości:

Rezvani Beast X Performance - wariat z kagańcem

Rezvani Beast X Performance - wariat z...

Samochody luksusowe 2016-03-11

Rezvani Beast: Azerski supersamochód

Rezvani Beast: Azerski supersamochód

Samochody luksusowe 2014-05-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?