mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bezpieczny samochód we Wrocławiu

Bezpieczny samochód we Wrocławiu

Akademia Bezpiecznego Samochodu edukuje polskich kierowców w sposób niekonwencjonalny i atrakcyjny. Dzisiaj (20 maja) kampania zawitała do Wrocławia, gdzie na mieszkańców tego miasta czeka wiele niespodzianek.

Wystawa edukacyjna oraz specjalny samochód Akademii Bezpiecznego Samochodu pojawią się przy ulicy Oławskiej (róg ul. Kazimierza Wielkiego). Poprzez wystawę fotograficzną organizatorzy chcą uświadomić mieszkańcom Wrocławia, jakie skutki może nieść ze sobą brak dbałości o poszczególne części samochodowe. Niezwykle sugestywne fotografie zupełnie zużytych i identycznych nowych podzespołów samochodowych będzie można oglądać w godzinach 11.00 – 19.00.

Zadaniem Słuchaczy Radia Traffic, które jest patronem wydarzeń ABS we Wrocławiu, będzie natomiast pilne śledzenie trasy pojazdu Akademii Bezpiecznego Samochodu i odgadywanie w odpowiednich momentach jego lokalizacji, a także wykazanie się podstawową wiedzą z zakresu wpływu stanu technicznego pojazdu na bezpieczeństwo jazdy.

Podobne wydarzenia miały już miejsce w Warszawie, Łodzi oraz w Katowicach. Kolejne miasta zaplanowane na trasie Akademii Bezpiecznego Samochodu to Lublin, Białystok oraz Bydgoszcz. We wszystkich miejscowościach, które są odwiedzane przez Akademię Bezpiecznego Samochodu, już w czerwcu odbędzie się szeroko zakrojona kampania bilboardowa promująca tegoroczne hasło „Nie wszystko da się naprawić później. Dla bezpieczeństwa zrób przegląd samochodu.”
Tematy w artykule: bezpieczenstwo

Podobne wiadomości:

Obserwacja drogi - czy jej pilnujesz?

Obserwacja drogi - czy jej pilnujesz?

Bezpieczna jazda 2016-04-27

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić cz.2

Pakowanie walizek - jak bezpiecznie to robić...

Bezpieczna jazda 2015-11-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando