mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bezpieczny samochód we Wrocławiu

Bezpieczny samochód we Wrocławiu

Akademia Bezpiecznego Samochodu edukuje polskich kierowców w sposób niekonwencjonalny i atrakcyjny. Dzisiaj (20 maja) kampania zawitała do Wrocławia, gdzie na mieszkańców tego miasta czeka wiele niespodzianek.

Wystawa edukacyjna oraz specjalny samochód Akademii Bezpiecznego Samochodu pojawią się przy ulicy Oławskiej (róg ul. Kazimierza Wielkiego). Poprzez wystawę fotograficzną organizatorzy chcą uświadomić mieszkańcom Wrocławia, jakie skutki może nieść ze sobą brak dbałości o poszczególne części samochodowe. Niezwykle sugestywne fotografie zupełnie zużytych i identycznych nowych podzespołów samochodowych będzie można oglądać w godzinach 11.00 – 19.00.

Zadaniem Słuchaczy Radia Traffic, które jest patronem wydarzeń ABS we Wrocławiu, będzie natomiast pilne śledzenie trasy pojazdu Akademii Bezpiecznego Samochodu i odgadywanie w odpowiednich momentach jego lokalizacji, a także wykazanie się podstawową wiedzą z zakresu wpływu stanu technicznego pojazdu na bezpieczeństwo jazdy.

Podobne wydarzenia miały już miejsce w Warszawie, Łodzi oraz w Katowicach. Kolejne miasta zaplanowane na trasie Akademii Bezpiecznego Samochodu to Lublin, Białystok oraz Bydgoszcz. We wszystkich miejscowościach, które są odwiedzane przez Akademię Bezpiecznego Samochodu, już w czerwcu odbędzie się szeroko zakrojona kampania bilboardowa promująca tegoroczne hasło „Nie wszystko da się naprawić później. Dla bezpieczeństwa zrób przegląd samochodu.”
Tematy w artykule: bezpieczenstwo

Podobne wiadomości:

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Korytarz życia - wysokie mandaty za...

Aktualności 2017-07-11

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Bezpieczna jazda 2015-11-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.