mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Blacharnia roku w sieci Forda

Blacharnia roku w sieci Forda

Warszawska blacharnia OMC Motors zwyciężyła w konkursie Ford Polska "Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi roku 2004". Łącznie w konkursie wzięły udział 24 zakłady blacharskie.

Kryteria konkursu obejmowały m.in.: procesy obsługi klienta, wyposażenie i technologię działów napraw blacharskich i lakierniczych oraz badanie o nazwie "Tajemniczy Klient".

"Podstawowym celem zorganizowanego po raz drugi konkursu jest stałe podnoszenie jakości usług i ujednolicenie standardów obsługi w całej sieci dealerskiej Forda" - powiedział Bogusław Głód, Dyrektor Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska.

Kierownik zwycięskiego AZNN OMC Motors Edward Rzeźnik nie krył satysfakcji: "Wiemy, jak wysoki poziom reprezentują inne zakłady naprawcze Forda, stąd nasza wielka radość, nie tylko ze zwycięstwa, ale także z dużej przewagi, jaką osiągnęliśmy w klasyfikacji końcowej."

OMC Motors z Warszawy zdobył łącznie 1867,4 pkt i wyprzedził DS Germaz z Wrocławia (1030,3) i Multexim z Katowic (981,9).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mocna końcówka roku dla Skody
Mocna końcówka roku dla Skody
Listopad był kolejnym, bardzo dobrym miesiącem dla Skody na polskim rynku. Czeska marka poprawiła  wynik aż o 30,2% od tego w analogicznym okresie w roku poprzednim oraz 15,8% lepszy od wyniku z poprzedzającego października.