mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Blacharnia roku w sieci Forda

Blacharnia roku w sieci Forda

Warszawska blacharnia OMC Motors zwyciężyła w konkursie Ford Polska "Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi roku 2004". Łącznie w konkursie wzięły udział 24 zakłady blacharskie.

Kryteria konkursu obejmowały m.in.: procesy obsługi klienta, wyposażenie i technologię działów napraw blacharskich i lakierniczych oraz badanie o nazwie "Tajemniczy Klient".

"Podstawowym celem zorganizowanego po raz drugi konkursu jest stałe podnoszenie jakości usług i ujednolicenie standardów obsługi w całej sieci dealerskiej Forda" - powiedział Bogusław Głód, Dyrektor Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska.

Kierownik zwycięskiego AZNN OMC Motors Edward Rzeźnik nie krył satysfakcji: "Wiemy, jak wysoki poziom reprezentują inne zakłady naprawcze Forda, stąd nasza wielka radość, nie tylko ze zwycięstwa, ale także z dużej przewagi, jaką osiągnęliśmy w klasyfikacji końcowej."

OMC Motors z Warszawy zdobył łącznie 1867,4 pkt i wyprzedził DS Germaz z Wrocławia (1030,3) i Multexim z Katowic (981,9).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.