mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Blacharnia roku w sieci Forda

Blacharnia roku w sieci Forda

Warszawska blacharnia OMC Motors zwyciężyła w konkursie Ford Polska "Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi roku 2004". Łącznie w konkursie wzięły udział 24 zakłady blacharskie.

Kryteria konkursu obejmowały m.in.: procesy obsługi klienta, wyposażenie i technologię działów napraw blacharskich i lakierniczych oraz badanie o nazwie "Tajemniczy Klient".

"Podstawowym celem zorganizowanego po raz drugi konkursu jest stałe podnoszenie jakości usług i ujednolicenie standardów obsługi w całej sieci dealerskiej Forda" - powiedział Bogusław Głód, Dyrektor Serwisu i Części Zamiennych Ford Polska.

Kierownik zwycięskiego AZNN OMC Motors Edward Rzeźnik nie krył satysfakcji: "Wiemy, jak wysoki poziom reprezentują inne zakłady naprawcze Forda, stąd nasza wielka radość, nie tylko ze zwycięstwa, ale także z dużej przewagi, jaką osiągnęliśmy w klasyfikacji końcowej."

OMC Motors z Warszawy zdobył łącznie 1867,4 pkt i wyprzedził DS Germaz z Wrocławia (1030,3) i Multexim z Katowic (981,9).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Dwanaście firm jest zainteresowanych budową odcinka trasy S3 łączącego Bolków z Kamienną Górą. Najdroższa oferta wynosi ponad 1,7 mld zł, a najtańsza ponad 1 mld zł.