mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Blondynki za kierownicą...

Blondynki za kierownicą...

"Nagle zator na “naszym” lewym pasie, a prawy blokuje autobus. Co za kretynka jedzie 40km/h po lewym pasie? Bez świateł… Mało tego! Gada przez telefon! Zabić mutantkę! Niech jeździ taksówką… O rzesz… umalowana lala, “silikonówa”, platynowo - pasemkowa. Tak, ONA ma wszystkich w dupie..."

Blondynki za kierownicą...

Legendarne już dowcipy o blondynkach zna chyba każdy z nas. A jak to jest z blondynkami za kierownicą? Czy również stanowią temat do żartów, czy może jednak są śmiertelnym zagrożeniem dla uwagi kierowców? O swoich spostrzeżeniach na temat kierowców z blond włosami na swoim blogu pisze Adam Pietrzak, dr medycyny ratunkowej. Czytaj więcej...

Zobacz wpisy innych kierowców na http://blogkierowcy.pl 


Podobne wiadomości:

Wiosenne przesilenie

Wiosenne przesilenie

Aktualności 2008-04-08

Wady wzroku

Wady wzroku

Aktualności 2008-01-29

Komentuj:

~Piter 2008-04-21

Nie dresiarzu.. nie znasz mnie, wieć czemu mnie oczerniasz? Akurat przemieszczam się sprawnie i na szczęście refleks też mam niezły bo inaczej lizał bym wycieraczki auta tej paniusi jak by we mnie puknęła. I nie rozśmieszaj mnie stwierdzeniem, że nie moge krytykować kierocwów BWM. Fakt nie moge sobie na nie pozwolić, ale moge chyba przejść na zielonym, gdy mam pierwszeństwo, czyż nie tak? Chyba, że o takim luksusie też mogą pomarzyć tylko osoby z zasobnym portfelem.

~Nie dresiarz 2008-04-21

Słuchaj Picia. Nie możesz krytykować kierowców luksusowych bmw o których możesz sobie tylko pomarzyć wsiadając do swojej astry `95 1.7 td tylko dlatego że dresy jeżdżą 10 letnimi chip bmw za pieniądze z kradzieży albo zmywaka w Anglii. a poza tym też czasami nie przepuszczam takich (przypuszczam) flegmatyków jak ty, którzy czekają na czerwony dywan na pasach. Pozdrawiam wszystkie Panie.papa

~Piter 2008-04-21

Mnie takowa ostatnio mało nie rozjechała swoją BMWicą na przejściu dla pieszych. Jako, że plan jej się nie udał to zabiła mnie swoim spojrzeniem, że śmiałem jej wejść na ulice gdy miałem zielone a ona zieloną strzałkę. Choć szczerze mówiąc, taką kulturką prowadzenia charakteryzuje się z 90% kierowców beemek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.