mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > BorgWarner inwestuje w Chinach, Meksyku i Polsce

BorgWarner inwestuje w Chinach, Meksyku i Polsce

Producent komponentów motoryzacyjnych BorgWarner Inc. zainwestuje 120 mln dolarów w rozwój działalności w Chinach, Meksyku i Polsce. Inwestycje mają być zrealizowane przez następne 4 lata.

BorgWarner inwestuje w Chinach, Meksyku i Polsce

Plany amerykańskiego inwestora przewidują budowę centrum technicznego w Chinach, rozbudowę zakładu przekładni napędowych w Meksyku i zakładu turbosprężarek w Polsce. Firma chce zainwestować w fabrykę w Rzeszowie 18 mln dolarów, co pozwoli na produkcję 500 tys. turbosprężarek rocznie. Inwestycje to część strategii firmy, która zakłada wzrost na obiecujących rynkach.

BorgWarner to światowy dostawca komponentów dla motoryzacji. Spółka posiada swoje zakłady w 64 krajach na całym świecie. Na liście jej kluczowych klientów znajdują się m.in.: VW/Audi, DaimlerChrysler, Ford, General Motors, Toyota, Renault/Nissan, Hyundai/Kia, Honda, BMW, Caterpillar, Navistar International, and Peugeot.

Przeczytaj także:

Bosch i Denso inwestują we Wrocławiu (2007-07-24)

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy (2007-07-09)

Lear chce inwestować w strefie (2007-06-25)

 

 

 


Podobne wiadomości:

Lear chce inwestować w strefie

Lear chce inwestować w strefie

Aktualności 2007-06-25

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Quady, skutery, motocykle spod Dębicy

Aktualności 2007-07-09

Komentuj:

~Miłosz 2007-08-01

Ja też trzymam kciuki za PIS. To jedyna partia, która robi coś dla Polski i robi dużo. Do tej pory SLD, PO, UW, UD (dzisiejsza platforma) tylko kradły, afery i złodziejstwo na wielką skale (np. prywatyzacja). A teraz PIS walczy z korupcją i złodziejstwem. OBY TYLKO LUSTRACJA SIĘ UDAŁA i obyśmy się pozbyli komunizmu raz na zawsze jak Czechy czy NRD !!! Głosujmy za dwa lata na PIS !!!

~lk 2007-08-01

Nie wszystko to zasługa PIS, ale zgodze się że PIS to najlepsza partia, jaką Polska miała kiedykolwiek i marzy mi się, żeby rządzili wiele kadencji. Wtedy coś ruszy w Polsce, wyjdziemy z tego bagna i jest szansa że za kilkadziesiąt Polska nie będzie już odstawać od Europy Zach. L.K.

~BRAWO PIS ! 2007-08-01

Za czasów SLD i PO wszyscy inwestorzy uciekali gdzie pieprz rośnie, a dziś PIS rządzi 2 lata i powstaje więcej inwestycji niż przez ostatnie 50 lat.... PKB rośnie, export rośnie, przybywa inwestorów, buduje się drogi i mieszkania w olbrzymim tępie (choć daleko do obiecanych 3 mln. :) ), bezrobocie spadło do tego stopnia że pracodawcy nie mogą znależć pracowników i ściąga się ludzi ze Wschodu ! OBY PIS rządził kilka- kilkanaście kadencji to naprawią błedy (lub celowe działania anty-Polskie) SLD i PO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny
Widoczność to kluczowa kwestia dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kierowca jadący nieoświetloną drogą jest narażony na podobne niebezpieczeństwo, jak pieszy przemieszczający się poboczem bez elementów odblaskowych.