mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Boryszew ERG współpracuje z Uniwersytetem M. Skłodowskiej–Curie w Lublinie

Boryszew ERG współpracuje z Uniwersytetem M. Skłodowskiej–Curie w Lublinie

Wchodzący w skład Grupy Boryszew – Boryszew ERG nawiązał długoterminową współpracę z Uniwersytetem Marii Skłodowskiej – Curie w Lublinie. Współpraca obejmuje swoim zakresem nie tylko staże i praktyki dla lubelskich studentów, ale także pozwala na wspólne badania a następnie wdrażanie do seryjnej produkcji innowacyjnych produktów chemicznych.

Boryszew ERG współpracuje z Uniwersytetem M. Skłodowskiej–Curie w Lublinie
- Podpisana umowa jest wielowymiarowa. Z jednej strony studenci doskonałego wydziału chemii UMCS będą mieli możliwość odbywania staży w naszych zakładach, co w znaczący sposób ułatwi im start w życie zawodowe. Z drugiej strony liczymy, że wspólnie z pracownikami naukowymi uczelni rozpoczniemy prace nad nowymi innowacyjnymi produktami, które po zakończeniu wszystkich prac badawczych zostaną wdrożone do produkcji w skali przemysłowej – mówi Marlena Krohn, Prezes Zarządu Boryszew ERG.

Spółka we współpracy z uczelnią planuje wykorzystanie środków w ramach dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. - Będziemy chcieli wykorzystać w maksymalnym stopniu środki dostępne w ramach dotacji z NCBiR przeznaczone dla konsorcjów naukowców z przedsiębiorcami.” – mówi Marlena Krohn „Pozwoli nam to na wdrożenie ambitnych projektów, które nie miały szans na realizację, ze względu na swoje koszty  – dodaje Prezes Boryszew ERG.
Tematy w artykule: dostawcy

Podobne wiadomości:

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Motodostawca, firma Sagepo-Refa nagrodzona

Aktualności 2014-12-12

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie inwestują w Invest-Parku

Japońskie firmy motoryzacyjne chętnie...

Aktualności 2014-10-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny hot-hatch
Nissan Leaf Nismo - nadchodzi elektryczny hot-hatch
Nissan Leaf to przełomowy pod wieloma względami samochód. Jest pierwszym elektrycznym samochodem produkowanym na szeroką skalę, a do tego ma na koncie tytuł Światowego Samochodu Roku. Już niebawem będzie też pierwszym, bezemisyjnym hot-hatchem.