mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bosch-Service sprawdzi bezpłatnie

Bosch-Service sprawdzi bezpłatnie

Regularna kontrola pojazdu pozwala na utrzymanie go w należytym stanie, zapobiega awariom, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy. W ramach kolejnej akcji bezpłatnych przeglądów w sieci Bosch-Service specjaliści skontrolują stan wybranych elementów pojazdu.

Bosch-Service sprawdzi bezpłatnie
Podczas wizyty w warsztatach samochodowych Bosch-Service sprawdzone zostaną m.in. wycieraczki i oświetlenie zewnętrzne, od których zależy nasza widoczność na drodze, ogumienie, klocki hamulcowe mające bezpośredni wpływ na długość drogi hamowania, klimatyzacja oraz filtr kabinowy, który oczyszczając powietrze wewnątrz auta, chroni przed zmęczeniem, bólem głowy i dekoncentracją podczas jazdy. Dodatkowo sprawdzony zostanie stan płynów eksploatacyjnych.

Te z pozoru drobne elementy są bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa czynnego, a więc tego, które pozwala uniknąć kolizji, a nie tylko zmniejsza jej skutki. Promocja w wybranych punktach Bosch-Service potrwa do końca czerwca.

Czytaj także:

"Wiosenne porządki" w Seacie 2006-04-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.