mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bosch wśród najlepszych pracodawców

Bosch wśród najlepszych pracodawców

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, wyróżnił firmę Robert Bosch prestiżowym certyfikatem Top Employers Polska 2014.

Bosch wśród najlepszych pracodawców
Tytuł, przyznany w tym roku tylko 39 firmom w całym kraju, jest potwierdzeniem wysokich standardów w zakresie kultury organizacyjnej, warunków pracy, możliwości rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie Robert Bosch w Polsce.

Międzynarodowe badanie prowadzane co roku przez Top Employers Institute ma na celu wskazanie wyróżniających się pracodawców. Tytuł otrzymują firmy, które pozytywnie przeszły niezależny audyt weryfikujący standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tegorocznym badaniu Top Employers Institute poddano ocenie politykę zatrudnienia prowadzoną przez firmę Robert Bosch w oparciu o następujące kryteria: świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, zarządzanie kulturą organizacyjną firmy. Według Top Employers Institute, Robert Bosch tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.

Prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska, nie kryje zadowolenia z otrzymania certyfikatu: – Prestiżowy tytuł Top Employers jest dla nas wyróżnieniem i potwierdza, że firma Robert Bosch znajduje się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. W naszej firmie konsekwentnie stawiamy na takie wartości jak zorientowanie na rozwój, odpowiedzialność, inicjatywa oraz otwartość i zaufanie. Staramy się także zapewnić pracownikom różnorodne możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy wysoko oceniają pracę w firmie innowacyjnej w obszarze produktów i procesów, w firmie dbającej o środowisko naturalne w każdym obszarze swojego działania. Najwyżej oceniana przez pracowników jest możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą. Cieszymy się, że nasze konsekwentne działania w obszarze employer brandingu zostały zauważone i docenione podczas niezależnego audytu.

Podobne wiadomości:

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Kolejna fabryka części samochodowych w Polsce

Aktualności 2017-10-26

W pogoni za wydajnością

W pogoni za wydajnością

Ciężarówki i Autobusy 2017-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?