mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6

Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6

Trochę przypadkiem poznaliśmy kabinę nowego, amerykańskiego rywala Mercedesa Klasy S. Oto kabina Cadillaca CT6 z 34-głośnikowym systemem audio.

Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6
W amerykańskich wozach, jak wiadomo, wszystko musi być największe. Dlatego General Motors, tworząc konkurenta dla niezwykle popularnej S-Klasy, nie przebiera w środkach. Choć Cadillac od miesięcy zapowiada rewolucyjne auto, to na razie nie wiemy o nim za dużo. Z pewnością jednak CT6 nie będzie się musiało wstydzić systemu audio.

Współpracująca z Caddym firma Bose narobiła w internecie zamieszania zdjęciem kabiny CT6 z zaprojektowanym przez siebie nagłośnieniem. Bose Panray System składa się między innymi z 34 głośników, z czego żaden nie przekracza 10cm średnicy. Amerykanie zapowiadają, że żaden z konkurencyjnych wozów nie będzie się równał pod tym względem z CT6.

Przy okazji jednak możemy rzucić okiem na kabinę nadchodzącej limuzyny. I trudno tu doszukać się symptomów zapowiadanej rewolucji. Kabina wygląda wręcz bardzo tradycyjnie, nie sprawia też wrażenia tak luksusowej jak we wspomnianym Mercedesie. Jednak aby wydawać ostateczne wyroki musimy poczekać do 1 kwietnia, kiedy Cadillac CT6 zostanie w pełni zaprezentowany na salonie samochodowym w Nowym Jorku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac

Podobne wiadomości:

Cadillac oddzieli się od General Motors

Cadillac oddzieli się od General Motors

Aktualności 2015-08-14

Bestia od Cadillaca już w Europie - ceny CTS-V

Bestia od Cadillaca już w Europie - ceny...

Aktualności 2015-06-12

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando