mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6

Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6

Trochę przypadkiem poznaliśmy kabinę nowego, amerykańskiego rywala Mercedesa Klasy S. Oto kabina Cadillaca CT6 z 34-głośnikowym systemem audio.

Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6
W amerykańskich wozach, jak wiadomo, wszystko musi być największe. Dlatego General Motors, tworząc konkurenta dla niezwykle popularnej S-Klasy, nie przebiera w środkach. Choć Cadillac od miesięcy zapowiada rewolucyjne auto, to na razie nie wiemy o nim za dużo. Z pewnością jednak CT6 nie będzie się musiało wstydzić systemu audio.

Współpracująca z Caddym firma Bose narobiła w internecie zamieszania zdjęciem kabiny CT6 z zaprojektowanym przez siebie nagłośnieniem. Bose Panray System składa się między innymi z 34 głośników, z czego żaden nie przekracza 10cm średnicy. Amerykanie zapowiadają, że żaden z konkurencyjnych wozów nie będzie się równał pod tym względem z CT6.

Przy okazji jednak możemy rzucić okiem na kabinę nadchodzącej limuzyny. I trudno tu doszukać się symptomów zapowiadanej rewolucji. Kabina wygląda wręcz bardzo tradycyjnie, nie sprawia też wrażenia tak luksusowej jak we wspomnianym Mercedesie. Jednak aby wydawać ostateczne wyroki musimy poczekać do 1 kwietnia, kiedy Cadillac CT6 zostanie w pełni zaprezentowany na salonie samochodowym w Nowym Jorku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Cadillac
Tematy w artykule: Cadillac

Podobne wiadomości:

Cadillac One -

Cadillac One - "Bestia" w Warszawie

Aktualności 2016-07-08

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Bestia - nowy samochód Donalda Trumpa

Aktualności 2017-01-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby w przyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dzięki temu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowca spowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.