mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Boullier: "Jesteśmy już myślami w kolejnym sezonie"

Boullier: "Jesteśmy już myślami w kolejnym sezonie"

Eric Boullier, w wywiadzie dla działu prasowego Lotus Renault GP opowiedział o swoich wrażeniach po Grand Prix Brazylii. Kierowcy francuskiej stajni Witalij Pietrow i Bruno Senna zajęli w wyścigu kończącym sezon 2012 odpowiednio 10. i 17. miejsce.

Boullier:
Jak oceniasz dzisiejszy wyścig?
E.B.: Widzę kilka pozytywów. Może wydawać się, że 10. i 17. miejsce nie jest dobry wynikiem, ale z drugiej strony, podczas ostatniego wyścigu sezonu udało się nam zdobyć jeszcze jeden punkt. Mamy go dzięki Witalijowi, który startował z dalekiej 15. pozycji i, co jest godne pochwały, bardzo dobrze pojechał na Interlagos. Bruno nie miał szczęścia. Szkoda, że nie uzyskał lepszego czasu, występując w swojej ojczyźnie, przed swoimi fanami.

No właśnie, co mu się przydarzyło?
E.B.: Bruno zaliczył za karę przejazd przez aleję serwisową i miał problemy ze skrzynią biegów, przez co zakończył wyścig na dalszej pozycji niż oczekiwał. To po prostu nie był jego dzień.

Pora na podsumowanie całego weekendu…
E.B.: raz kolejny, zespół bardzo ciężko pracował przez cały weekend, za co chciałbym wszystkim gorąco podziękować. Jesteśmy już myślami w kolejnym sezonie wyścigowym.
Tematy w artykule: Eric Boullier F1 Lotus Renault GP

Podobne wiadomości:

McLaren F1 LM na aukcji

McLaren F1 LM na aukcji

Samochody luksusowe 2015-07-21

"Jaś Fasola" sprzedał swojego McLarena F1

Samochody luksusowe 2015-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Seat Ibiza nadchodzi
Nowy Seat Ibiza nadchodzi
Oficjalna premiera nowej Ibizy dla szerokiej publiczności odbędzie się dopiero na targach w Genewie. Jednak na kilka tygodni przed planowanym debiutem samochód zostanie odsłonięty dziennikarzom.
Odgadnij model Odgadnij model