mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone gra z WOŚP

Bridgestone gra z WOŚP

Firma Bridgestone włączyła się w XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazane na charytatywne aukcje gadżety firmowe z oryginalnym podpisem Roberta Kubicy sprzedane zostały za ponad 1800 zł.

Bridgestone gra z WOŚP
W komplecie gadżetów japońskiego producenta opon, a jeszcze w minionym sezonie wyłącznego dostawcy ogumienia do bolidów formuły 1, znalazły się m.in. czapka, smycz, notatnik i długopis oraz folder promujący bezpieczeństwo za kierownicą. Nie lada gratką dla kolekcjonerów był oryginalny podpis Roberta Kubicy złożony na czapeczce. Zainteresowanie kupnem przedmiotów było spore i o jeden z czterech kompletów „walczyło” piętnastu internautów. Najwyższa cena, którą zaoferowano za komplet gadżetów to 610 zł. Każdy z pozostałych trzech zestawów sprzedano za ponad 400 zł.

Najważniejszy w tym przypadku jest jednak cel, na który przeznaczone zostaną pieniądze z licytacji. Dochód z tegorocznego Finału WOŚP przekazany zostanie na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.       
Tematy w artykule: wydarzenia Bridgestone

Podobne wiadomości:

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i...

Aktualności 2014-04-04

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w...

Aktualności 2014-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross