mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone gra z WOŚP

Bridgestone gra z WOŚP

Firma Bridgestone włączyła się w XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazane na charytatywne aukcje gadżety firmowe z oryginalnym podpisem Roberta Kubicy sprzedane zostały za ponad 1800 zł.

Bridgestone gra z WOŚP
W komplecie gadżetów japońskiego producenta opon, a jeszcze w minionym sezonie wyłącznego dostawcy ogumienia do bolidów formuły 1, znalazły się m.in. czapka, smycz, notatnik i długopis oraz folder promujący bezpieczeństwo za kierownicą. Nie lada gratką dla kolekcjonerów był oryginalny podpis Roberta Kubicy złożony na czapeczce. Zainteresowanie kupnem przedmiotów było spore i o jeden z czterech kompletów „walczyło” piętnastu internautów. Najwyższa cena, którą zaoferowano za komplet gadżetów to 610 zł. Każdy z pozostałych trzech zestawów sprzedano za ponad 400 zł.

Najważniejszy w tym przypadku jest jednak cel, na który przeznaczone zostaną pieniądze z licytacji. Dochód z tegorocznego Finału WOŚP przekazany zostanie na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.       
Tematy w artykule: wydarzenia Bridgestone

Podobne wiadomości:

Europejczycy w podróżach wakacyjnych

Europejczycy w podróżach wakacyjnych

Aktualności 2013-07-23

Oto najcenniejsze marki oponiarskie na świecie

Oto najcenniejsze marki oponiarskie na...

Aktualności 2013-03-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.