mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone gra z WOŚP

Bridgestone gra z WOŚP

Firma Bridgestone włączyła się w XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazane na charytatywne aukcje gadżety firmowe z oryginalnym podpisem Roberta Kubicy sprzedane zostały za ponad 1800 zł.

Bridgestone gra z WOŚP
W komplecie gadżetów japońskiego producenta opon, a jeszcze w minionym sezonie wyłącznego dostawcy ogumienia do bolidów formuły 1, znalazły się m.in. czapka, smycz, notatnik i długopis oraz folder promujący bezpieczeństwo za kierownicą. Nie lada gratką dla kolekcjonerów był oryginalny podpis Roberta Kubicy złożony na czapeczce. Zainteresowanie kupnem przedmiotów było spore i o jeden z czterech kompletów „walczyło” piętnastu internautów. Najwyższa cena, którą zaoferowano za komplet gadżetów to 610 zł. Każdy z pozostałych trzech zestawów sprzedano za ponad 400 zł.

Najważniejszy w tym przypadku jest jednak cel, na który przeznaczone zostaną pieniądze z licytacji. Dochód z tegorocznego Finału WOŚP przekazany zostanie na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.       
Tematy w artykule: wydarzenia Bridgestone

Podobne wiadomości:

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w...

Aktualności 2014-07-15

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i...

Aktualności 2014-04-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech