mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Nowe opony Bridgestone  do samochodów ciężarowych to większa ładowność i oszczędność oraz mniejsza uciążliwość dla środowiska.  To według producenta jedynie kilka zalet charakteryzujących opony, które firma wprowadza na rynek w sezonie letnim 2010.

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych
R249 EVO i R279 EVO to symbole nowych produktów Bridgestone. Ogumienie zaprojektowane zostały tak, aby spełniać normy emisji spalin EURO V i VI. To jednak nie jedyne zalety nowej serii Bridgestone’a.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, zwiększona została ładowność i poziom obciążenia przedniej osi. Opona R249 EVO osiąga doskonałe wyniki w transporcie dalekobieżnym, model R279 EVO to natomiast jedyna opona regionalna, wykorzystująca technologię EVO zarówno dla ochrony środowiska jak i podwyższonej ładowności. 

Inżynierowie Bridgestone’a zadbali także o to, aby opony do samochodów ciężarowych były odporne na zużycie, oszczędne, bezpieczne oraz komfortowe. Dzięki zaawansowanemu wzorowi bieżnika opony zapewniają doskonałe prowadzenie, przyczepność oraz cichą pracę. Optymalne ułożenie rowków to natomiast gwarancja zachowania optymalnych osiągów zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Oponom Bridgestone’a zaufały tak uznane marki samochodów ciężarowych jak Volvo, Scania oraz Renault. 

Podobne wiadomości:

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów...

Technika 2016-03-15

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto...

Aktualności 2015-10-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando