mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych

Nowe opony Bridgestone  do samochodów ciężarowych to większa ładowność i oszczędność oraz mniejsza uciążliwość dla środowiska.  To według producenta jedynie kilka zalet charakteryzujących opony, które firma wprowadza na rynek w sezonie letnim 2010.

Bridgestone: letnia oferta opon ciężarowych
R249 EVO i R279 EVO to symbole nowych produktów Bridgestone. Ogumienie zaprojektowane zostały tak, aby spełniać normy emisji spalin EURO V i VI. To jednak nie jedyne zalety nowej serii Bridgestone’a.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, zwiększona została ładowność i poziom obciążenia przedniej osi. Opona R249 EVO osiąga doskonałe wyniki w transporcie dalekobieżnym, model R279 EVO to natomiast jedyna opona regionalna, wykorzystująca technologię EVO zarówno dla ochrony środowiska jak i podwyższonej ładowności. 

Inżynierowie Bridgestone’a zadbali także o to, aby opony do samochodów ciężarowych były odporne na zużycie, oszczędne, bezpieczne oraz komfortowe. Dzięki zaawansowanemu wzorowi bieżnika opony zapewniają doskonałe prowadzenie, przyczepność oraz cichą pracę. Optymalne ułożenie rowków to natomiast gwarancja zachowania optymalnych osiągów zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Oponom Bridgestone’a zaufały tak uznane marki samochodów ciężarowych jak Volvo, Scania oraz Renault. 

Podobne wiadomości:

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

A Ty co robisz z zużytymi oponami?

Aktualności 2015-07-24

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz wiedzieć

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz...

Opony samochodowe 2015-07-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.