mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone partnerem plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski

Bridgestone partnerem plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski

Bridgestone, światowy producent opon został partnerem trzeciej edycji plebiscytu zorganizowanego przez magazyn National Geographic Traveler – 7 Nowych Cudów Polski. Akcja ma na celu wyłonienie pięknych, nieodkrytych jeszcze turystycznych miejsc w Polsce.

Bridgestone partnerem plebiscytu 7 Nowych Cudów Polski
Współpraca z National Geographic Traveler bardzo dobrze wpisuje się w strategię realizowaną przez Bridgestone, firmy wywodzącej się z Japonii i obecnej na wszystkich kontynentach – mówi Anna Paszt, odpowiedzialna za marketing i PR w firmie Bridgestone Europa Środkowo-Wschodnia – Pragniemy zachęcać odbiorców do realizowania pasji związanych z poznawaniem świata. Taki cel przyświecał nam także przy opracowywaniu ostatniej internetowej kampanii „We’ve been everywhere”, w której staramy się pokazać, jak inspirujące może być podróżowanie.

W plebiscycie zostanie wyłonionych 7 nieodkrytych miejsc w Polsce, które mają szansę stać się polskimi głównymi miejscami turystycznymi. Akcja rozpoczyna się 24 czerwca, a głosowanie poprzez SMS-y potrwa do 30 września.

32 nominowane miejsca, po dwa z każdego regionu, prezentowane będą na łamach miesięcznika National Geographic Traveler. Osoby biorące udział w akcji będą miały możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, między innymi opon Bridgestone TURANZA T001.

Wybór opon TURANZA T001 nie jest przypadkowy, są to opony turystyczne skierowane specjalnie do miłośników podróży zarówno tych dalszych jak i bliższych.  Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić doskonałą przyczepność i wyjątkową stabilność prowadzenia we wszystkich warunkach. Opony TURANZA T001 zostały wyróżnione przez niemiecki magazyn ADAC, który analizował przede wszystkim takie parametry, jak: osiągi na suchej i mokrej nawierzchni, hałas, wydajność paliwowa oraz opory toczenia. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł na oponach TURANZA T001 bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do wszystkich 7 Nowych Cudów Polski.
Tematy w artykule: Bridgestone

Podobne wiadomości:

Oto najcenniejsze marki oponiarskie na świecie

Oto najcenniejsze marki oponiarskie na...

Aktualności 2013-03-30

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w...

Aktualności 2014-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?