mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Bridgestone szuka inżynierów

Bridgestone szuka inżynierów

Bridgestone Corp. poszukuje inżynierów do swojego zakładu produkcyjnego w Stargardzie Szczecińskim. W tym celu na 18 stycznia zaplanował spotkanie ze studentami dwóch ostatnich lat Politechniki Szczecińskiej.

Swoją ofertę japoński koncern kieruje do studentów wydziałów: elektrycznego, mechanicznego oraz technologii i inżynierii chemicznej. Spotkanie ma dotyczyć możliwości oraz warunków zatrudnienia inżynierów powyższych specjalności w zakładzie produkcyjnym, który rozpocznie produkcję w 2009 roku

W ramach inwestycji Bridgestone, o wartości blisko 800 mln złotych, w Stargardzie Szczecińskim powstanie fabryka opon w której utworzonych będzie 759 nowych miejsc pracy. Koncern przewiduje osiągnięcie produkcji na poziomie 5000 opon dziennie do 2011 roku. Będzie to druga fabryka opon do samochodów ciężarowych i autobusów firmy Bridgestone w Europie po fabryce koncernu w Bilbao w Hiszpanii.

Przeczytaj także:

Fabryka opon za 800 mln zł (2006-07-31)

Nowe centra motoryzacyjne (2006-09-20)

Inwestycje japońskie w Polsce (2006-10-02)


 


Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Rząd dokończy budowę drogi S3

Rząd dokończy budowę drogi S3

Polskie drogi 2016-06-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.