mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brilliance oficjalnie w Genewie

Brilliance oficjalnie w Genewie

Na 77. międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, który odbędzie się w pierwszej połowie marca 2007 roku chiński producent samochodów Brilliance oficjalnie przedstawi swoją flotę pojazdów, które zamierza eksportować do Europy.

Brilliance oficjalnie w Genewie
Brilliance JinBei Automobile sfinalizowało już umowę z generalnym importerem chińskiej marki, niemiecką firmą HSO na mocy której na Stary Kontynent dostarczane będą pierwsze egzemplarze modelu Zhonghua oraz Zunchi (na zdjęciu).

”Salon samochodowy w Genewie jest już tradycyjnie jednym z najważniejszych wydarzeń na europejskim rynku samochodowym. Dzięki dużemu prestiżowy jaki niesie ze sobą ta wystawa chcemy niejako uhonorować swój start rynkowy w Europie” – powiedział na konferencji prasowej Hans-Ulrich Sachs, prezes firmy HSO - generalnego importera marki Brilliance na Europę.

Jak informowaliśmy już wcześniej Chińczycy zamierzają najprawdopodobniej już na samym początku swojej europejskiej działalności sprzedawać auta w Niemczech oraz w Polsce. Więcej szczegółów na temat planów sprzedażowych jak na razie nie ujawniono.

Czytaj także:

Spór importerów o chińskie auta 2006-10-13

Chińskie auta niebawem w Polsce 2006-10-05
Zobacz koniecznie: Wszystko o Brilliance
Tematy w artykule: Brilliance

Podobne wiadomości:

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego...

Aktualności 2009-03-30

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Aktualności 2009-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.