mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brilliance oficjalnie w Genewie

Brilliance oficjalnie w Genewie

Na 77. międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, który odbędzie się w pierwszej połowie marca 2007 roku chiński producent samochodów Brilliance oficjalnie przedstawi swoją flotę pojazdów, które zamierza eksportować do Europy.

Brilliance oficjalnie w Genewie
Brilliance JinBei Automobile sfinalizowało już umowę z generalnym importerem chińskiej marki, niemiecką firmą HSO na mocy której na Stary Kontynent dostarczane będą pierwsze egzemplarze modelu Zhonghua oraz Zunchi (na zdjęciu).

”Salon samochodowy w Genewie jest już tradycyjnie jednym z najważniejszych wydarzeń na europejskim rynku samochodowym. Dzięki dużemu prestiżowy jaki niesie ze sobą ta wystawa chcemy niejako uhonorować swój start rynkowy w Europie” – powiedział na konferencji prasowej Hans-Ulrich Sachs, prezes firmy HSO - generalnego importera marki Brilliance na Europę.

Jak informowaliśmy już wcześniej Chińczycy zamierzają najprawdopodobniej już na samym początku swojej europejskiej działalności sprzedawać auta w Niemczech oraz w Polsce. Więcej szczegółów na temat planów sprzedażowych jak na razie nie ujawniono.

Czytaj także:

Spór importerów o chińskie auta 2006-10-13

Chińskie auta niebawem w Polsce 2006-10-05
Zobacz koniecznie: Wszystko o Brilliance
Tematy w artykule: Brilliance

Podobne wiadomości:

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego...

Aktualności 2009-03-30

Brilliance się przeliczył

Brilliance się przeliczył

Aktualności 2008-10-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.