mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Brilliance w Czechach

Brilliance w Czechach

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowych sąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

Brilliance w Czechach

Importerem pierwszych na czeskim rynku chińskich samochodów będzie firma Charouz Motors, jedna z największych w Republice Czech firm dealerskich, która prowadzi sprzedaż takich marek jak Ford, Volvo, Skoda oraz Volkswagen.

Samochody Brilliance pojawią się na początku w ok. 10 salonach, w tym także na Słowacji. Charouz będzie oferować chińskie auta nie tylko poprzez sieć własnych salonów, ale także poprzez inne dealerstwa.

Na początku w ofercie znajdzie się model BS6, a w marcu dołączy do niego nieco mniejszy BS4. W dalszej fazie planowane jest także poszerzenie sprzedaży o malutkie BS2 oraz coupe BC3.

Nie są jeszcze znane informacje o cenach oraz dokładnym wyposażeniu aut. Na stronach internetowych firmy można jedynie znaleźć informacje, iż samochody będą sprzedawane z 3-letnię gwarancją lub do 100 tys. km. Auta będą serwisowane poprzez sieć warsztatów zlokalizowanych przy salonach sprzedaży.

Czytaj także:

Bezpieczniejszy Brilliance (2007-09-13)

Brilliance odda pieniądze (2007-06-27)

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie (2007-03-08)


 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Brilliance
Tematy w artykule: Brilliance

Podobne wiadomości:

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Premiery 2009-04-22

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, aby wdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tego jest chiński producent samochodów marki Brilliance, który na tegorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

Brilliance tworzy europejską centralę

Brilliance tworzy europejską centralę

Aktualności 2010-05-13

Komentuj:

~bluffer 2007-10-23

racja jest po Twojej stronie Bro!

~ja 2007-10-23

Bylem w Chinach przez pare miesiecy i musze powiedziec ze Brilliance robi bardzo pozytywne wrazenie. Nie watpliwie Chinczykom zajmie kilka lat dogonienie innych azjatyckich marek w kwestiach jakosci, ale ekspansja Chinskich marek na swiatowe rynki to tylko kwestia czasu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o działaniu systemu, który pozwala sprawdzić przeszłość samochodu sprowadzonego z zagranicy. Od przyszłego roku usługa poszerzy się o nowe funkcje.